Kód produktu : 237879

3M FUTURO 4038 COMFORT FIT Bandáž univerzálna, na lakeť, 1x1 ks

Univerzálna bandáž na lakeť

Skladom - dodávame do 48 hodín

20,88 €
Odporúčaná cena: 22,97 €

Popis

Univerzálna bandáž na lakeť.
Stredná podpora a nastaviteľná kompresia pre slabé, boľavé alebo zranené lakte. Navrhnuté pre celodenné a každodenné pohodlie a podporu. Nasúvacie pohodlné rukávy pomáhajú predchádzať privretiu alebo odieraniu.

  • Pre extra pohodlie a spoľahlivosť pri každodenných aktivitách.
  • Poskytuje miernu podporu a prispôsobiteľnú kompresiu pre stuhnuté, slabé alebo zranené lakte.
  • Navrhnuté na každodenné nosenie, pre pohodlie po celý deň.
  • Pohodlie vďaka najpriedušnejšiemu materiálu, mäkkej vnútornej podšívke a štvorsmernej strečovej vrstve, ktorá zaisťuje hladké a tvarované prispôsobenie.
  • Môže sa nosiť doma, v práci, pri cvičení alebo pri golfe, tenise či inom športovom úraze. 

Informácia od dodávateľa

Siahnite po bandáži na lakte FUTURO™ Comfort Fit pre extra pohodlie a spoľahlivosť pri každodenných aktivitách. Naša bandáž poskytuje miernu podporu a prispôsobiteľnú kompresiu pre stuhnuté, slabé alebo zranené lakte. Navrhnuté na každodenné nosenie, ktoré bude pre vás pohodlné vďaka nášmu najpriedušnejšiemu materiálu, mäkkej vnútornej podšívke a štvorsmernej strečovej vrstve, ktorá zaisťuje hladké a tvarované prispôsobenie. Rukáv sa ľahko nasúva pomocou dvoch nastaviteľných popruhov, ktoré sa ovinú nad a pod lakťom. Noste ho doma, v práci, pri cvičení alebo pri golfe, tenise či inom športovom úraze. Spoľahnite sa na túto FUTURO™ bandáž na lakeť pre pohodlie po celý deň, každý deň.

Výrobca