Kód produktu : 237948

Yacca organic SOVA antioxidant cps 1x90 ks

Výživový doplnok

Doprava zdarma

Skladom - dodávame do 48 hodín

57,24 €
Odporúčaná cena: 62,96 €

Popis

Výživový doplnok. Obsahuje 80% saponínov získaných z extraktu rastliny Yucca Schidigera. Produkt okrem saponínov obsahuje flavonoidy. Významnými zdrojmi sú Lonicera japonica, šiška bajkalská, stehlík previsnutý, lopúch arktický.

Informácia od dodávateľa

Predstavujeme vám nový výživový doplnok s vylepšeným bezkonkurenčným zložením v novom recyklovateľnom obale. Yacca Organic ANTIOXIDANT by Sova obsahuje až 80% saponínov získaných z extraktu rastliny Yucca Schidigera vypestovanej v špeciálnych podmienkach, vyrobené na Slovensku v laboratóriách v Košiciach v nadväznosti na rodinnú tradíciu doktora Sova. Produkt okrem saponínov obsahuje flavonoidy, ktoré vďaka svojim antioxidačným a protizápalovým vlastnostiam sú spojené s prevenciou kardiovaskulárnych chorôb a ich konzumácia podľa vedeckých štúdií priaznivo vplýva na dlhovekosť.

Významnými zdrojmi sú Lonicera japonica, šiška bajkalská, stehlík previsnutý, lopúch arktický.

Vďaka svojim antioxidačným a protizápalovým vlastnostiam sú flavonoidy spojené s prevenciou kardiovaskulárnych chorôb a ich konzumácia podľa vedeckých štúdií priaznivo vplýva na dlhovekosť.

Flavonoidy môžu znižovať oxidáciu lipoproteínov s nízkou hustotou (LDL – „zlý“ cholesterol) a pomáhajú zlepšovať lipidové profily. To môže znížiť riziko kardiovaskulárnych ochorení. Ďalším pozitívnym účinkom je ich schopnosť napomáhať rozširovaniu krvných ciev a regulovať proces programovanej bunkovej smrti vo vnútornej výstelke krvných ciev.

Znížte riziko cukrovky

Diabetes mellitus sa rozpozná podľa zvýšenej hladiny glukózy v krvi alebo zvýšením inzulínovej rezistencie. Konzumácia potravín bohatých na flavonoidy reguluje trávenie sacharidov, signalizáciu a sekréciu inzulínu, príjem glukózy a ukladanie tukov. Flavonoidy sa zameriavajú na molekuly, ktoré zlepšujú proliferáciu beta-buniek (bunky v pankrease, ktoré produkujú inzulín), podporujú sekréciu inzulínu, znižujú apoptózu (programovanú bunkovú smrť) a zlepšujú hyperglykémiu reguláciou metabolizmu glukózy v pečeni.