X

Kód produktu : 235691

PURESSENTIEL Repelent proti všiam 1x75 ml

Repelent proti všiam, v spreji

Skladom - dodávame do 48 hodín

14,72 €
Odporúčaná cena: 16,19 €

Popis

Repelent proti všiam, v spreji. Účinné látky majú 100% prírodný pôvod. Účinnosť 24 h. Môžu ho používať dospelí aj deti od troch rokov.
 

  • Odstraňuje vši. Chráni vlasovú pokožku pred napadnutím.
  • Pôsobí preventívne proti výskytu vší.
  • Zloženie na báze prírodných účinných látok.
  • Presýti vlasy sviežou a príjemnou vôňou.
  • Roztok v praktickom spreji sa ľahko používa.

Informácia od dodávateľa

Puressentiel REPULSIF POUX SPRAY

Repelent proti všiam od Puressentiel pôsobí preventívne proti výskytu vší. V prípade veľkého zasiahnutia chráni pred nakazením vlasovej pokožky a zaisťuje účinnú ochranu až na 24 hodín*. Jeho zloženie na báze prírodných účinných látok neobsahuje neurotoxické repelenty a presýti vlasy sviežou a príjemnou vôňou. Môžete ho používať denne, keďže nemastí ani nepoškodzuje vlasy.
Roztok v praktickom spreji sa ľahko používa. Môžu ho používať dospelí aj deti od troch rokov.
Bez syntetickej parfumácie - Neobsahuje hnacie plyny.
*Účinnosť 24 h testovaná v laboratóriu.
Dávkovanie: Nestriekajte nikdy proti očiam! Počas aplikácie si oči chráňte. Aplikujte na vlasy 5 až 7 strekov (0,9 až 1,26 ml), pričom sa zamerajte na najnáchylnejšie miesta (zátylok, oblasti za ušami). V prípade epidémií striekajte roztok raz denne každé ráno, aby ste si zaistili účinnú ochranu proti všiam až na 24 hodín*. Nezmývajte. Nesušte. Nechajte prirodzene oschnúť. Po aplikácii si umyte ruky. UPOZORNENIE: Nepoužívajte na deti mladšie ako 3 roky a tehotné alebo dojčiace ženy. Nepoužívajte v prípade alergie na niektorú z prísad. Produkt ani obal nepoužívajte inak, než aký je pôvodný účel. Na externé použitie.

Výrobca