Kód produktu : 238050

VIZIK Očné kvapky Pri alergii ektoín a hyaluronát 1x10 ml

Zdravotnícka pomôcka, očné kvapky pri alergii - pri podráždení peľom, prachom a zvieracou srsťou

Skladom - dodávame do 48 hodín

10,40 €
Odporúčaná cena: 11,44 €

Popis

Zdravotnícka pomôcka, očné kvapky pri alergii - pri podráždení peľom, prachom a zvieracou srsťou.

  • Izotonické očné kvapky zvlhčujú svrbiace, začervenané oči a tvoria tak účinný ochranný komplex pred škodlivým vplyvom prostredia ako napríklad alergénmi.
  • Kombinácia hyaluronánu sodného (stabilizuje slzný film).
  • Ektoín (zvlhčujúci, upokojujúci) chráni pred alergénmi z okolitého prostredia, zvlhčuje povrch oka a vyhladzuje ho.
  • Umožňuje dlhodobú úľavu a podporuje regeneračné procesy na podráždenej a citlivej sliznici oka.
  • Sú vhodné aj pri podráždení oka vplyvom životného prostredia (vietor, prach) alebo pri namáhaných očiach (pri práci s počítačom).

Informácia od dodávateľa

Vizik očné kvapky pri alergii obsahujú prirodzené a klinicky overené obsahové látky, ktorých účinnosť je vedecky potvrdená. Očné kvapky obsahujú hyalurónan sodný, sodnú soľ kyseliny hyalurónovej, ktorá vytvára na základe svojej špecifickej fyzikálnej vlastnosti rovnomerný, stabilný ochranný film, ktorý obzvlášť dlho ľpie na rohovke oka, bez toho, aby ovplyvňoval videnie a ektoín, prirodzenú ochrannú molekulu, ktorá zmierňuje podráždenie a má stabilizačné vlastnosti na membrány, viaže vlhkosť a okrem toho aj stabilizuje lipidovú vrstvu slzného filmu.
Izotonické očné kvapky zvlhčujú svrbiace, začervenané oči a tvoria tak účinný ochranný komplex pred škodlivým vplyvom prostredia ako napríklad pred alergénmi.
Kombinácia hyalurónanu sodnému (stabilizuje slzný film) a ektoínu (zvlhčujúci, upokojujúci) chráni pred alergénmi z okolitého prostredia, zvlhčuje povrch oka a vyhladzuje ho. Tým umožňuje dlhodobú úľavu a podporuje regeneračné procesy na podráždenej a citlivej sliznici oka pri ťažkostiach v súvislosti s:
- alergénmi (napr. peľ, prach a zvieracia srsť), zmierňuje tým vznikajúce podráždenie oka;
- vplyvom životného prostredia, napr. klimatizácia, vietor, chlad, suchý vzduch, znečistenie vzduchu cigaretovým dymom;
- mechanickou námahou, napr. pri nosení tvrdých alebo mäkkých kontaktných šošoviek alebo pri diagnostických zásahoch do oka;
- pri namáhaných očiach, napr. pri práci s počítačom, mikroskopom alebo aj pri dlhej jazde autom.
Vzhľadom na to, že Vizik očné kvapky pri alergii neobsahujú konzervačné látky, sú veľmi dobre tolerované aj pri dlhodobom používaní.