IDROZOIL roztok na umývanie a ošetrenie, OzoilE 1x150 ml | Vitalmix.sk

Kód produktu : 221508

IDROZOIL roztok na umývanie a ošetrenie, OzoilE 1x150 ml

Zdravotnícka pomôcka

Skladom - dodávame do 48 hodín

15,03 €
Odporúčaná cena: 16,53 €

Popis

Zdravotnícka pomôcka. 100% prírodný roztok s aktívnymi "Ozonidmi". Určený pre alergikov a osoby s atopickým ekzémom, lupienkou či dermatitídou, alebo zápalom, na suchú a podráždenú kožu.

  • Pre vláčnu pokožku bez svrbenia, šupín, zápalu a začervenania.
  • Na denné umývanie a ošetrenie suchej, svrbivej, zapálenej pokožky tela a hlavy, ktoré môžu byť osídlené mikroorganizmami.
  • Určený aj na sliznicu.

Informácia od dodávateľa

100% prírodný roztok s aktívnymi "Ozonidmi". Pre vláčnu pokožku bez svrbenia, šupín, zápalu a začervenania. Na denné umývanie a ošetrenie suchej, svrbivej, zapálenej pokožky tela a hlavy, ktoré môžu byť osídlené mikroorganizmami. Určený aj na sliznicu.
Určený aj pre alergikov a osoby s atopickým ekzémom, lupienkou či dermatitídou.
Neobsahuje surfaktanty: laurylsulfát sodný, Dodecylsulfát sodný.

Zvlášť vhodný pri potrebe častého umývania pokožky počas dňa (napr. športové či pracovné aktivity). IDROZOIL je indikovaný aj počas tehotenstva, po pôrode a počas menštruačného cyklu.
Pre čistenie análnej oblasti v prípade zápalu sliznice konečníka, hemoroidov, ragád, proktitídy a po chirurgických zákrokoch.

Vhodný aj na ošetrenie a umývanie pokožky, ktorá je v kontakte s ortopedickými implantátmi, ortézami, sadrovými dlahami.
Ideálne pre hojenie a starostlivosť o pokožku a sliznice u pacientov pripútaných na lôžko.

INDIKÁCIE:
Koža a pokožka hlavy: Zápalové a svrbivé stavy, vysoká citlivosť kože, abnormálne suchosť (xeróza), dermatóza, lupiny, alergická, dráždivá a seboroická dermatitída, ekzémy.

Hygiena: Upokojujúci účinok proti začervenaniu, svrbeniu a páleniu.

Dojčatá a deti: Atopická a alergická dermatitída, chrásty vo vlasoch, zápalové, dráždivé a svrbivé stavy na koži so začervenaním.

Seniori: Zápal, svrbenie, suchá, podráždená, priesvitná koža, alergická, dráždivá, seboroická dermatitída.

100% PRÍRODNÉ ZLOŽENIE
OzoilE® (stabilné Ozonidy s Vitamín E acetátom)
Melaleuca Alternifolia Leaf Oil (Tea Tree Oil) - pôsobí proti plesniam. Zvyšuje protizápalový efekt bio-peroxidov.
Decil Glucoside - povrchovo aktívna látka so zjemňujúcim účinkom. Zabraňuje vysušeniu a odmasteniu pokožky. Odstraňuje nečistoty.

Na rozdiel od väčšiny prípravkov na umývanie pokožky IDROZOIL neobsahuje surfaktanty ako laurylsulfát sodný, Dodecylsulfát sodný (SLS, SLES), ktoré spôsobujú podráždenie, svrbenie a suchosť pokožky. Naproti tomu IDROZOIL obsahuje povrchovo aktívnu látku DECYL Glucoside, ktorá má zjemňujúci účinok, zabraňuje vysúšaniu a odmastenie pokožky. Navyše pomáha odstraňovať nečistoty.