X

Kód produktu : 236724

Iside HPV ORAL cps 1x20 ks

Prípravok na báze AHCC®, Vitamínu C, Vitamínu D, Ribodietu, zinku a selénu

Skladom - dodávame do 48 hodín

30,65 €
Odporúčaná cena: 33,72 €

Popis

Prípravok na báze AHCC®, Vitamínu C, Vitamínu D, Ribodietu, zinku a selénu.
Zabezpečuje dostatočný prísun inak znížených nutričných hodnôt alebo dopĺňa prirodzene zvýšenú potrebu týchto živín.

Informácia od dodávateľa

Podporná terapia určená na podporu prirodzeného imunitného systému. Orálna forma na zvýšenie imunity a podporu odbúrania HPV vírusu z tela. Vhodný v kombinácii s ISIDE HPV v čapíkovej forme, ktorý napomáha ešte lepším výsledkom.

Zloženie
AHCC® huba Shiitake (Lentinula edodes (Berk.) Pegler) titrovaná v 10% alfa glukáne, Vitamín C (kyselina L-Askorbová), Hydroxypropylmethylcelulóza, glukonan zinočnatý, Ribodiet extrakt z kvasníc prirodzene obsahujúcich nukleotidy (5'-AMP.Na2, 5'-CMP.Na2, 5'-UMP.Na2, 5'-GMP.Na2), Vitamín D (Cholekalciferol), L-Selenometionín, Protihrudkovacie látky: Magnéziové soli mastných kyselín; Objemové činidlo: mikrokryštalická celulóza.

AHCC®
- Je suchý extrakt z huby Shiitake (Lentinula edodes (Berk.) Pegler) titrovaný 10% alfa glukánoch. AHCC® (Active Hexose Correlated Compound) svetovo unikátny patentovaný proces kultivácie na ryžových otrubách, jedinečnou technológiou Amino Up zo Sapporo - Japan.

Ribodiet
- Je prírodný extrakt z kvasnicových buniek štandardizovaných v nukleotidoch. Získava sa vďaka kontrolovanej extrakcii, procesom rešpektujúcim prírodný materiál a ktorý zahŕňa použitie vody bez použitia prírodných rozpúšťadiel. Ribodiet obsahuje vysoký podiel nukleotidov, nízko molekulárne zložky a esenciálne prvky pre viaceré biochemické procesy. 

Vitamín C, Vitamín D, Zinok, Selén
- Prispieva k prirodzenej funkcii imunitného systému.

Aktívne látky v 1 kapsule:
AHCC huba Shiitake (Lentinula edodes) suchý extrakt - 250 mg, toho alfa glukány - 25 mg; Ribodiet (extrakt z kvasníc peirodzene obsahujúcich nukleotidy) - 50 mg, z toho 5’-AMP. 2 Na - 5,5 mg, 5’-CMP . 2 Na - 5 mg, 5’-UMP . 2 Na - 5,5, mg, 5’-GMP . 2 Na - 6 mg; vitamín C (kyselina L-askorbová) - 120 mg; vitamín D (cholekalciferol) - 25 µg; zinok (glukonan zinočnatý) - 7,5 µg; selén (L-selenometionín) - 100 µg.

Výrobca