Kód produktu : 233890

KENDAMIL Medi Plus Anti-Colic dojčenská výživa na diétny režim (od narodenia) 1x400 g

Kendamil Anti-Colic (A

Momentálne nedostupné

Popis

Kendamil Anti-Colic (A.C.), potravina pre osobitné lekárske účely (v prášku), vhodná od narodenia do 1 roka. 
Potravina na diétny režim pre dojčatá trpiace kolikami alebo zápchou s čiastočne hydrolyzovanou bielkovinou a zníženým obsahom laktózy a musí byť podávaná len na odporúčanie lekára a pod jeho dohľadom. Je nutrične kompletná dojčenská výživa vhodná ako jediný zdroj výživy pre dojčatá od narodenia, ak nemôžu byť dojčené.

Informácia od dodávateľa

Špeciálna výživa určená pre dojčatá, ktoré majú sklony ku kolike alebo zápche, s čiastočne hydrolyzovanou bielkovinou a škrobom. Čiastočná hydrolýza znamená, že proteín (bielkovina) a škrob obsiahnutý v tejto strave je už čiastočne spracovaný, takže detský organizmus sa môže lepšie vysporiadať s ich trávením. Táto výživa obsahuje všetky dôležité živiny, ktoré deti od narodenia do jedného roka potrebujú pre ich prirodzený vývoj, avšak by mala byť podávaná len na odporúčanie detského lekára alebo špecialistu na detskú výživu.

Bola vyvinutá odborníkmi na detskú stravu v spoločnosti Kendal NutriCare, ktorá má v tejto oblasti bohaté skúsenosti a ktorá sa na výrobu detskej stravy špecializuje už viac ako 50 rokov.

Zloženie: Glukózový sirup, Laktóza (z mlieka), rastlinné oleje (slnečnicový, kokosový, repkový), Čiastočne hydrolyzovaný srvátkový bielkovinový koncentrát (z mlieka), galaktooligosacharidy (z mlieka), mliečny tuk, sušené odstredené mlieko, škrob (kukurica) , chlorid horečnatý, chlorid draselný, citrát vápenatý, tri fosforečnan vápenatý, fosforečnan vápenatý, mliečnan vápenatý, citrát sodný, hydroxid draselný, L - askorbová kyselina, kyselina dokosahexaenová (olej z mikrorias Schizochytrium sp.T18), inositol, kyselina arachidonová (olej z Mortierella alpina), taurín, nukleotidy (Cytidín-5'-monofosfát, sodná soľ Uridín-5'-monofosfátu, Adenozín-5'-monofosfát, sodná soľ Inosin -5'-monofosfátu, sodná soľ guanozín-5'-monofosfátu), pyrofosforečnan železitý, síran zinočnatý, L-karnitín, Vitamín E, Niacín, D - pantothenát vápenatý, Riboflavín, Síran meďnatý, Tiamín (B1), Vitamín A, Vitamín B6, Síran mangánatý, jodid draselný, Kyselina listová, Seleničitan sodný, Vitamín K , Vitamín D, Biotín, Vitamín B12. Alergény: mlieko. Zloženie sa vzťahuje k sušenému stavu potraviny.