Kód produktu : 238171

Fytofontana stem cells EYEDARK sérum 1x15 ml

Sérum Fytofontana Stem Cells EyeDark s kmeňovými bunkami je určené na komplexné ošetrenie tmavých kruhov pod očami a vrások očného okolia

Skladom - dodávame do 48 hodín

24,86 €
Odporúčaná cena: 27,35 €

Popis

Sérum Fytofontana Stem Cells EyeDark s kmeňovými bunkami je určené na komplexné ošetrenie tmavých kruhov pod očami a vrások očného okolia. Na základe výskumov Dr. Fikera, v oblasti biochémie a dermatológie vyvinula švajčiarska spoločnosť Herb-pharma AG unikátnu kombináciu účinných látok, ktorú používa vo svojom prípravku. Používaním séra s kmeňovými bunkami sa tmavé kruhy pod očami a viditeľné znaky starnutia redukujú, prípadne sa im dá predchádzať.

Hlavná účinná látka séra TrioStem3 Complex, obsahuje takú vzácnu jedinečnú kombináciu aktívnych látok ako humánny aktivátor kmeňových buniek, kmeňové bunky pomarančovníka horkého a rastlinný výťažok kmeňových buniek zo švajčiarskeho jablka, ktoré aktiváciou kmeňových buniek vyvíjajú svoj vplyv a obnovujú pokožku tváre. V prípravku sú okrem účinnej látky z kmeňových buniek kombinované aj peptidy, ktoré zabraňujú vzniku tmavých kruhov, zmierňujú silne pigmentované zložky, zmierňujú zápaly a upokojujú citlivú pokožku očného okolia. Peptidy s intenzívnym účinkom proti vráskam obsiahnuté v prípravku Fytofontana Stem Cells EyeDark vyvíjajú svoj účinok podobne ako botulotoxínové injekcie, zmierňujú sťahovanie svalov čím znižujú výskyt mimických vrások očného okolia. Kolagén a elastín sú látky zodpovedné za štruktúru a pružnosť pokožky. TrioStem3 Complex a peptidy novej generácie aktívne podporujú ich tvorbu a tým pomáhajú vyplňovať vrásky.