HIPP JUNIOR COMBIOTIK 4 10X500G | Vitalmix.sk

Darček HIPP Ml.kaša viaczrnná so slivkami 450g 1x + Jablkové ryžové oblátky 3x   

Kód produktu : 212148

AKCIA -35%

HIPP JUNIOR COMBIOTIK 4 10X500G

Mliečna dojčenská/batoľacia výživa, je vhodná len pre výživu detí od ukončeného 2.roku a mala by tvoriť len časť zmiešanej stravy.

Doprava zdarma

DARČEK

Skladom - dodávame do 48 hodín

92,99 € 143,00 €

Popis

Mliečna batoľacia výživa (od 2 rokov ) 10x500 g

Mliečna dojčenská/batoľacia výživa, je vhodná len pre výživu detí od ukončeného 2.roku a mala by tvoriť len časť zmiešanej stravy. Obsahuje dôležité živiny pre správny rast detí napr.

  • redukovaný obsah bielkovín zodopovedajúci veku dieťaťa, 
  • vitamín D, ktorý podporuje vstrebávanie vápnika a tým aj na podporu rastu kostí,
  • vápnik a horčík,
  • jód, železo, vitamín C a ďalšie vitamíny a minerály.

Malé deti nie sú malí dospelí - to platí obzvlášť pre výživu, s vekom dieťaťa sa mení aj potreba príjmu živín. Napr. materské mlieko obsahuje vyšší podiel tuku, pretože bábätko potrebuje v prvých mesiacoch života veľké množstvo kalórií, aby mohlo rýchlo rásť a rozvíjať sa. U malých detí klesá potreba príjmu energie z tukov. Pre rast a vývin potrebujú ale veľa vápnika, rovnako ako ďalšie vitamíny a minerálne látky. Aktuálne výživové štúdie ukazujú, že bežná strava malých detí neposkytuje dostatočný príjem vitamínu D, železa alebo jódu.

•Prírodné kultúry mliečneho kvasenia, ktoré sa vyskytujú v materskom mlieku. Materské mlieko prirodzene obsahuje                probiotické kultúry v individuálnej variabilite a množstvo.


• Vitamín D: podporuje správny rast a vývoj kostí, prispieva k správnej funkcii imunitného systému
• Vápnik: prispieva k normálnemu vývoju kostí
• Jód: prispieva k rozvoju poznávacích schopností a k normálnej funkcii štítnej žľazy
• Vitamín C: podporuje správnu funkciu imunitného systému a vstrebávanie železa
• Vitamín B2: prispieva k správnej funkcii energetického metabolizmu

Receptúra ​​podľa posledných vedeckých odporúčanie 1

Dôležitou fázou pre budovanie kostnej hmoty a vývoj skeletu je dojčenský a batoľací vek. Malé deti potrebujú až 3x viac vápnika a 7x viac vitamínu D v porovnaní s dospelými.

VEK

1 German Society of Pediatrics and Adolescent Medicine (DGKJ) / "Nemecká spoločnosť pre detskú a dorastová medicínu"
2 V pomere na jednotku telesnej hmotnosti (kg) potrebujú malé deti viac živín ako dospelý človek. Pre zdravý vývoj je dôležitý aj dostatočný pohyb vonku. (EFSA 2013, dospelý = 80 kg, malé dieťa = 12 kg).

Špičková kvalita HiPP

Sme presvedčení o správnosti používania prísne kontrolovaných biologických prísad. Pri výbere surovín dodržujeme prísne legislatívne nariadenia pre výrobu batoľacieho mlieka. Prísne kontroly kvality - od prvých surovín až po konečný výrobok zaručujú najvyššiu bezpečnosť pre Vás a Vaše dieťa.

zloženie

Odtučnené mlieko, rastlinné oleje (palmový olej ❤, repkový olej, slnečnicový olej), laktóza (z MLIEKA), galaktooligosacharidy z LAKTÓZY (z MLIEKA), citran draselný, vápenaté soli kyseliny ortofosforečnej, vápenaté soli kyseliny citrónovej, síran horečnatý, RYBIE olej, L-askorbát sodný (vitamín C), síran železnatý, stabilizátor kyselina mliečna, síran zinočnatý, prírodné kultúry mliečneho kvasenia (Lactobacillus fermentum hereditum®1), riboflavín (vitamín B2), retinyl acetát (vitamín A), jodičnan draselný, kyselina listová, D-biotín (vitamín D), cholekalciferol (vitamín D), kyanokobalamín (vitamín B12). Pozn. bez lepku. Vzťahuje sa k sušenému stavu potraviny.

❤ z certifikovaného trvalo udržateľného hospodárstva
1 Lactobacillus fermentum CECT5716
bez geneticky modifikovaných surovín


dôležité upozornenia
HiPP 4 JUNIOR Combiotik® je určený na pitie z hrnčeka, pre deti od ukončeného 24. mesiaca ako súčasť zmiešanej a vyváženej stravy. Starajte sa o pravidelnú zubnú hygienu - obzvlášť pred spaním. Venujte pozornosť vyváženej strave a zdravému spôsobu života Vášho dieťaťa. Mliečny nápoj s odtučneným mliekom a rastlinnými olejmi pre malé deti od 2 rokov v prášku