Kód produktu : 233923

ialuset VITAL krém s obsahom 0,2% hyaluronátu sodného a 0,25% extraktu zo šalvie 1x100 ml

Zdravotnícka pomôckaurčená na obnovenie a udržanie integrity epidermiálnej bariéry

Skladom - dodávame do 48 hodín

10,19 €
Odporúčaná cena: 11,21 €

Popis

Zdravotnícka pomôcka určená na obnovenie a udržanie integrity epidermiálnej bariéry. Obsahuje komplex kyseliny hyalurónovej (sodná soľ) s dvojakou molekulovou hmotnosťou a špeciálny a patentovaný suchý extrakt zo šalvie (Salvia haenkei).

  • Používa na liečbu, aj každodennú, atopickou dermatitídou postihnutú pokožku.
  • Zlepšuje regeneráciu ochrannej bariéry pokožky a zmierňuje svrbenie a príznaky spôsobené léziami, ktoré sú bežne spojené s atopickou dermatitídou ako napríklad: sčervenanie kože, opuch/pupence, chrasty, tvorba lišajov, suchosť (aj závažná xeróza).
  • Používa sa pri prvých príznakoch svrbenia pokožky.
  • Dermatologicky testované na citlivej pokožke.

Kyselina hyaluronová:

  • Prispieva k udržaniu optimálnej hydratácie pokožky.
  • Pôsobí ako ochrana správnej funkcie hydro-lipidovej vrstvy.

Rrastlinný extrakt zo šalvie (Salvia haenkei) má:

  • ochranný účinok pre kyselinu hyalurónovú (spomaľuje jej rozklad spôsobený voľnými radikálmi) a predlžuje tak hydratačný účinok na pokožku.
  • redukčný účinok na pokožku - ochrana proti voľným radikálom, ktoré sú príčinou oxidačného stresu, čím bráni ďalšiemu poškodzovaniu pokožky, ktorá je už oslabená atopickou dermatitídou.

Informácia od dodávateľa

VLASTNOSTI IALUSET VITAL
IALUSET VITAL je určený na obnovenie a udržanie integrity epidermiálnej bariéry.
Obsahuje komplex kyseliny hyalurónovej (sodná soľ) s dvojakou molekulovou hmotnosťou a špeciálny a patentovaný suchý extrakt zo šalvie (Salvia haenkei).
Kombinácia dvoch odlišných molekulových hmotností kyseliny hyalurónovej poskytuje synergický účinok na zdravie pokožky: na jednej strane prispieva, vďaka svojej osobitnej hydrofilnosti, k udržaniu optimálnej hydratácie pokožky a na druhej strane pôsobí ako ochrana správnej funkcie hydro-lipidovej vrstvy.
Výsledkom synergického účinku kombinácie dvoch molekulových hmotností kyseliny hyalurónovej je, že hydratuje a zmierňuje symptómy pokožky, ktorá je citlivá, podráždená a začervenaná pôsobením atopickej dermatitídy.
K zloženiu krému sa tiež pridal hodnotný antioxidant. Ide o patentovaný rastlinný extrakt zo šalvie (Salvia haenkei), ktorý pôsobí v nasledujúcich oblastiach:
- ochranný účinok pre kyselinu hyalurónovú, pretože spomaľuje jej rozklad spôsobený voľnými radikálmi a predlžuje tak hydratačný účinok na pokožku.
- redukčný účinok na pokožku, pretože pôsobí ako štít pre voľné radikály, ktoré sú príčinou oxidačného stresu, čím bráni ďalšiemu poškodzovaniu pokožky, ktorá je už oslabená atopickou dermatitídou.
IALUSET VITAL bol tiež dermatologicky testovaný na citlivej pokožke.

NA ČO SA IALUSET VITAL POUŽÍVA
IALUSET VITAL sa používa na liečbu, aj každodennú, atopickou dermatitídou postihnutú pokožku.
Vďaka synergickému účinku šalvie (Salvia haenkei) a kombinácie dvoch rôznych molekulových hmotností kyseliny hyalurónovej, IALUSET VITAL zlepšuje regeneráciu ochrannej bariéry pokožky a zmierňuje svrbenie a príznaky spôsobené léziami, ktoré sú bežne spojené s atopickou dermatitídou, ako napríklad: sčervenanie kože, opuch/pupence, chrasty, tvorba lišajov, suchosť (aj závažná xeróza).
Používajte IALUSET VITAL pri prvých príznakoch svrbenia pokožky.