Kód produktu : 233925

CeluSTOP & lift gél 1x60 ml

Gélvhodný na pokožku scelulitídou, s prejavmi"pomarančovej"a ochabnutej pokožky

Momentálne nedostupné

Popis

Gél vhodný na pokožku s celulitídou, s prejavmi "pomarančovej" a ochabnutej pokožky. Obsahuje prírodné zložky z bylinných extraktov a olejov, napr. arnika, brečtan, ženšeň, rozmarín.. 

Informácia od dodávateľa

CeluSTOP & lift gél so zoštíhľujúcim účinkom je spoľahlivým a vysoko účinným pomocníkom v boji proti celulitíde a ochabnutej pokožke. Špeciálne formulované zloženie nielenže napomáha odstráneniu pomarančovej pokožky z Vašich stehien, brucha a sedacích partií, ale tiež odbúrava tuky a pôsobí zoštíhľujúco. Účinné látky ako Arnica a Brečtan zlepšujú prekrvenie pokožky, čím spôsobujú jej napnutie, spevnenie a zvýšenie jej pružnosti. Zlepšené prekrvenie tiež napomáha vyplavovaniu toxínov z Vašej pokožky.
Vysoko účinné zloženie CeluSTOP & lift gél je formulované z bylinných extraktov a olejov, doplnených o ďalšie vysoko účinné aktívne látky, vďaka ktorým sa bude Vaša pokožka pri pravidelnom používaní cítiť pružnejšia a celkovo zdravšia. CeluSTOP & lift gél má príjemnú konzistenciu, rýchlo sa vstrebáva a nelepí sa.
• Zoštíhlenie stehien a pozadia
• Napnutie a spevnenie pokožky
• Obsahuje čisto prírodné zložky