X

Kód produktu : 233980

kompava Premium Lactoferrin cps podpora imunity (inov. 2020) 1x30 ks

Výživový doplnok s obsahom laktoferínu, zinku, selénu a vitamínu B6

Skladom - dodávame do 48 hodín

30,80 €
Odporúčaná cena: 33,88 €

Popis

Výživový doplnok s obsahom laktoferínu, zinku, selénu a vitamínu B6.

  • Zinok a selén prispievajú k správnemu fungovaniu imunitného systému a k ochrane buniek pred oxidačným stresom.
  • Zinok prispieva k správnej syntéze DNA, k správnej látkovej premene makronutrientov a k udržaniu zdravých kostí a pokožky.
  • Vitamín B6 prispieva k správnej látkovej premene dôležitej pre tvorbu energie, k správnemu fungovaniu nervového systému, k správnej funkcii psychiky, k správnej tvorbe červených krviniek, k správnemu fungovaniu imunitného systému, k zníženiu vyčerpania a únavy a k regulácii hormonálnej činnosti.

Informácia od dodávateľa

Výživový doplnok s obsahom laktoferínu, zinku, selénu a vitamínu B6. Laktoferín viaže železo a zabezpečuje jeho prenos v krvi. Zinok a selén prispievajú k správnemu fungovaniu imunitného systému a k ochrane buniek pred oxidačným stresom. Zinok prispieva k správnej syntéze DNA, k správnej látkovej premene makronutrientov a k udržaniu zdravých kostí a pokožky. Vitamín B6 prispieva k správnej látkovej premene dôležitej pre tvorbu energie, k správnemu fungovaniu nervového systému, k správnej funkcii psychiky, k správnej tvorbe červených krviniek, k správnemu fungovaniu imunitného systému, k zníženiu vyčerpania a únavy a k regulácii hormonálnej činnosti.