Kód produktu : 238313

SALUS Zdravé črevá bylinné tonikum 1x250 ml

Bylinné tonikum sovocno-koreninovou zložkoua obsahomvápnika, horčíka a vitamínu D3

Skladom - dodávame do 48 hodín

15,63 €
Odporúčaná cena: 17,19 €

Popis

Bylinné tonikum s ovocno-koreninovou zložkou a obsahom vápnika, horčíka a vitamínu D3.

  • Vápnik prispeva k správnemu fungovaniu tráviacich enzýmov a normálnemu fungovaniu svalov.
  • Horčík prispieva k správnemu fungovaniu svalov a zohráva úlohu v procese delenia buniek.
  • Vitamín D je dôležitý pre správne fungovanie imunitného systému a prispieva k udržaniu správneho fungovania svalov. Zohráva tiež úlohu v procese delenia buniek.

Aktívne látky v 1 ml:
vápnik (glukonát vápenatý, laktát vápenatý) - 6 mg, horčík (glukonát horečnatý, citrát horečnatý) - 4 mg, vitamín D3 (cholekalciferol) - 0,25 µg, extrakt z kurkumy (0,4 %) - 4,1 mg (z toho kurkumín - 3,5 mg), extrakt z korenín a byliniek (z kurkumy, listov mäty, listov artičoky, zázvoru a listov rozmarínu) - 0,45 g, jablčno-slivkový extrakt - 0,225 g.

Informácia od dodávateľa

Bylinné tonikum Zdravé črevá plus je chutné, ovocno – koreninové tonikum, ktoré pomáha udržiavať črevá zdravé. Špeciálna receptúra vyvinutá firmou Salus obsahuje hlavne vápnik, horčík a vitamín D3.
VápnIk prispeva k správnemu fungovaniu tráviacich enzýmov a normálnemu fungovaniu svalov. Horčík prispieva k správnemu fungovaniu svalov a zohráva úlohu v procese delenia
buniek. VitamÍn D3 je dôležitý pre správne fungovanie imunitného systému a prispieva k udržaniu správneho fungovania svalov. Zohráva tiež úlohu v procese delenia buniek.

1x denne 20 ml pri raňajkách alebo pri obede

Výrobca