Kód produktu : 234053

iVista Vida 2,4% Oftalmologický roztok striekačka hydroxypropylmetylcelulózy 1x2 ml

iVista Vida 2,4% je vysoko disperzný, čistený, bezfarebný, sterilný, izotonický, viskoelastický roztok bez zápachu určený na oftalmické použitie

Momentálne nedostupné

Popis

iVista Vida 2,4% je vysoko disperzný, čistený, bezfarebný, sterilný, izotonický, viskoelastický roztok bez zápachu určený na oftalmické použitie.
Striekačky iVista Vida 2,4% sú sterilizované parou pod tlakom v ich sterilnej bariére.
iVista Vida 2,4% obsahuje roztok hydroxypropylmetylcelulózy vo fyziologickom neutralizačnom roztoku s pH od 6,8 – 7,6. iVista Vida 2,4% má osmolaritu 325 mOsm ± 40 mOsm a viskozitu od 10.000 do 15.000 mPa s. iVista Vida 2,4 % sa vyznačuje vysokou dynamickou viskozitou a schopnosťou poťahovania, roztok je charakteristický nízkou molekulárnou hmotnosťou a nízkym povrchovým napätím. Roztok iVista Vida 2,4 % je výborne tolerovaný pri operácii predného segmentu oka. Neobsahuje žiadne konzervačné prostriedky.

INDIKÁCIE
Roztok je určený len na vnútroočné použitie. iVista Vida 2,4 % je určený v prípadoch, kedykoľvek je potrebná ochrana a premazávanie krehkých buniek alebo tkanív, hlavne pri oftalmických zákrokoch vrátane operácie predného segmentu, operácie katarakty, IOL implantácie, transplantácie rohovky a operácie glaukómu. Na konci zákroku sa roztok musí úplne odstrániť zavlažovaním a/ alebo odsávaním. Tento produkt udržiava prednú komoru a je nápomocný pri ochrane endotelu rohovky počas chirurgického zákroku.

Výrobca