Kód produktu : 238335

MEDICProgress ORTHO 3000 GÉL masážny 1x100 ml

Masážna gélvhodný pre účinnú kožnú masáž v oblasti stuhnutých kĺbov, šliach a svalov

Skladom - dodávame do 48 hodín

8,04 €
Odporúčaná cena: 8,84 €

Popis

Masážna gél vhodný pre účinnú kožnú masáž v oblasti stuhnutých kĺbov, šliach a svalov. 
Obsahuje kyselinu hyalurónovů aj glukozamin, MSM, extrakt z boswellia serrata, metylsalicylát, extrakt prasličky roľnej, borievkový a eukalyptový olej a rad ďalších účinných látok. 
Pôsobí na koži spočiatku mierne chladivým vnemom a ten postupne prechádza v príjemne hrejivý, má relaxačný účinok.

Informácia od dodávateľa

Prípravok obsahuje unikátny ORTHO COMPLEX pre účinnú kožnú masáž v oblasti stuhnutých kĺbov, šliach a svalov.
ORTHO COMPLEX pre vyššiu účinnosť obsahuje kyselinu hyalurónovů aj glukozamin, MSM, extrakt z boswellia serrata, metylsalicylát, extrakt prasličky roľnej, borievkový a eukalyptový olej a rad ďalších účinných látok. ORTHO COMPLEX pôsobí na koži spočiatku mierne chladivým vnemom a ten postupne prechádza v skutočne príjemne hrejivý, prekrvujúci a relaxačný účinok. Prípravok neobsahuje syntetický parfum a bol dermatologicky testovaný.
Masáž týmto prípravkom napomáha prekrveniu kože v okolí namáhaných partií tela a prispieva tak k úľave od svalovej únavy. Masáž robte dostatočným množstvom prípravku, naneste na kožu príslušnej časti tela a sústredenými pohyby prstov a dlaní dôkladne vmasírujte prípravok do pokožky.  

Ingredients : Aqua, Alcohol denat., Propylene Glycol, Polysorbate 80, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Dimethyl Sulfone, Glucosamine Sulfate, Xanthan Gum, Methyl Salicylate, Camphor, Eucalyptus Globulus Leaf Oil, Carbomer, Menthol, Eugenia Caryophyllus Leaf Oil, Juniperus Communis Wood Oil, Turpentine, Boswellia Serrata Extract, Sodium Hyaluronate, Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin, Triethanolamine, Equisetum Arvense Extract, Helianthus Annuus Seed Oil, Capsicum Frutescens Fruit Extract, Vanillyl Butyl Ether, Eugenol, Limonene, Linalool