MORINGA Moringa Caribbean BIO CALCIUM cps s vitamínom D3 1x120 ks | Vitalmix.sk

Kód produktu : 221878

MORINGA Moringa Caribbean BIO CALCIUM cps s vitamínom D3 1x120 ks

Výživový doplnok

Momentálne nedostupné

Popis

Výživový doplnok. Čistý prášok zo sušených listov Moringa Caribbean vo vegan kapsuliach obohatený o Bio Calcium Ovovital® a vitamín D3.

Moringa Caribbean je pestovaná ekologickým spôsobom vo vulkanickej oblasti ostrova Svätá Lucia. Prášok je vyrobený zo šetrne sušených listov stromu Moringa Oleifera.

BIO Calcium OVOVITAL® je prírodný produkt pripravený z vaječných škrupín vhodný na doplnenie dennej potreby vápnika. Obsahuje čisto prírodný vápnik a minerály horčík, fosfor, stroncium, meď a zinok.

Neobsahuje žiadne prídavné chemické látky, ako farbivá a príchute. Je preto vhodný aj pre ľudí s alergiami, pre deti, diabetikov, fenylketonurikov, celiatikov, ako i ľudí s laktózovou intoleranciou.

Informácia od dodávateľa

Čistý prášok zo sušených listov Moringa Caribbean vo vegan kapsuliach obohatený o Bio Calcium Ovovital® a vitamín D3.

BIO Calcium OVOVITAL® je ideálnym prípravkom na doplnenie dennej potreby vápnika pri prevencii osteoporotických symptómov. Obsahuje čisto prírodný vápnik a dôležité minerály, ktoré vstrebávanie vápnika podporujú: horčík, fosfor, stroncium, meď a zinok. Zároveň neobsahuje žiadne prídavné chemické látky, ako farbivá a príchute, ktoré zaťažujú organizmus. Je preto vhodný aj pre ľudí s alergiami, pre deti, diabetikov, fenylketonurikov, celiatikov, ako i ľudí s laktózovou intoleranciou. Moringa Caribbean Bio Calcium s vitamínom D3 je vhodné tiež pre dospievajúcich v období inzenzívneho rastu, osoby s nedostatočnou fyzickou aktivitou a sedavým spôsobom života, fajčiarov a osoby nadmerne konzumujúce kávu a alkohol.

BIO Calcium OVOVITAL® sa od bežných kalciových prípravkov výrazne odlišuje tým, že nejde o chemicky pripravovanú vápenatú soľ, ale o prírodný produkt pripravený z vaječných škrupín. Vysoká biologická dostupnosť - má až o 30% vyššiu vstrebateľnosť - je zabezpečená vďaka unikátnemu zloženiu: vápnik, stopové prvky a biogénne látky.

Čistý prášok zo sušených listov Moringa Caribbean vo vegan kapsuliach obohatený o Bio Calcium Ovovital® a vitamín D3.
Doplnenie dennej potreby vápnika pri prevencii osteoporotických symptómov. Vhodný pre tehotné a dojčiace ženy, ženy v menopauze, mužov vyšších vekových skupín    a dospievajúcich v období intenzívneho rastu.

Výrobca