Kód produktu : 236815

MORINGA Moringa Caribbean PREMIUM cps 1x120 ks

Výživový doplnokvo forme kapsúlplnených práškom zo šetrne sušenýcha triedenýchmladých listovstromu Moringa

Momentálne nedostupné

Popis

Výživový doplnok vo forme kapsúl plnených práškom zo šetrne sušených a triedených mladých listov stromu Moringa. 
Moringa Caribbean je pestovaná ekologickým spôsobom vo vulkanickej oblasti ostrova Svätá Lucia a je zdrojom vápnika, horčíka, železa, fosforu, vitamínu E, A ale aj vitamínov skupiny B.

Neobsahuje lepok, umelé príchute, sóju, zbytky orechov, arašídov, vajec, laktózu a iné alergény. Prípravok je vhodný aj pre diabetikov, celiatikov a fenylketonurikov.

Informácia od dodávateľa

Čistý prémiový prášok z najmladších triedených lístočkov Moringa Caribbean vo vegan kapsuliach.

Moringa Caribbean je pestovaná ekologickým spôsobom vo vulkanickej oblasti ostrova Svätá Lucia. Prášok je vyrobený zo šetrne sušených a triedených mladých listov stromu Moringa Oleifera. Vysoká dávka vitamínov, minerálov, esenciálnych aminokyselín a antioxidantov prispieva k zdraviu, vitalite a regenerácii organizmu. Účinný antioxidant, reguluje hladinu voľných radikálov, napomáha pri optimalizácii krvného tlaku, ochraňuje srdcovo-cievny systém, má pozitívny efekt na hladinu cholesterolu a glukózy. Vďaka vysokému obsahu antioxidantov, flavonoidov a karoténov zmierňuje zápaly, pôsobí antibakteriálne, povzbudzuje imunitu a spomaľuje proces starnutia.

Výrobca