X

Kód produktu : 236815

MORINGA Moringa Caribbean PREMIUM cps 1x120 ks

Výživový doplnokvo forme kapsúlplnených práškom zo šetrne sušenýcha triedenýchmladých listovstromu Moringa

Skladom - dodávame do 48 hodín

46,94 €
Odporúčaná cena: 51,63 €

Popis

Výživový doplnok vo forme kapsúl plnených práškom zo šetrne sušených a triedených mladých listov stromu Moringa. 
Moringa Caribbean je pestovaná ekologickým spôsobom vo vulkanickej oblasti ostrova Svätá Lucia a je zdrojom vápnika, horčíka, železa, fosforu, vitamínu E, A ale aj vitamínov skupiny B.

Neobsahuje lepok, umelé príchute, sóju, zbytky orechov, arašídov, vajec, laktózu a iné alergény. Prípravok je vhodný aj pre diabetikov, celiatikov a fenylketonurikov.

Informácia od dodávateľa

Čistý prémiový prášok z najmladších triedených lístočkov Moringa Caribbean vo vegan kapsuliach.

Moringa Caribbean je pestovaná ekologickým spôsobom vo vulkanickej oblasti ostrova Svätá Lucia. Prášok je vyrobený zo šetrne sušených a triedených mladých listov stromu Moringa Oleifera. Vysoká dávka vitamínov, minerálov, esenciálnych aminokyselín a antioxidantov prispieva k zdraviu, vitalite a regenerácii organizmu. Účinný antioxidant, reguluje hladinu voľných radikálov, napomáha pri optimalizácii krvného tlaku, ochraňuje srdcovo-cievny systém, má pozitívny efekt na hladinu cholesterolu a glukózy. Vďaka vysokému obsahu antioxidantov, flavonoidov a karoténov zmierňuje zápaly, pôsobí antibakteriálne, povzbudzuje imunitu a spomaľuje proces starnutia.

Výrobca