Kód produktu : 234079

MOVit MoviD3k vitamín D3 pre deti 800 I.U. tbl cmúľacie s pomarančovou príchuťou 1x90 ks

Výživový doplnok

Skladom - dodávame do 48 hodín

2,82 €
Odporúčaná cena: 3,10 €

Popis

Výživový doplnok. Vitamín D3 pre deti. MoviD3k vo forme chutných cmúľacích tabliet s pomarančovou príchuťou je optimálny spôsob doplnenia stravy vitamínom D.

Vitamín D prispieva

  • k správnemu fungovaniu imunitného systému a svalov,
  • k udržaniu zdravých kostí a zubov,
  • k normálnej hladine vápnika v krvi,
  • k správnemu vstrebávaniu/využitiu vápnika a fosforu.

Obsah aktívnych látok: Vitamín D (cholekalciferol)
Hmotnosť v 1 tbl.-  20 mcg (800 I.U.)

Informácia od dodávateľa

Vitamín D3 pre deti

Vitamín D prispieva k normálnej funkcii imunitného systému, svalov, kostí a zubov. Umožňuje správne vstrebávanie vápniku.
Vitamín D prirodzene vzniká pôsobením slnečného žiarenia na kožu. Vzhľadom k jeho nedostatku najmä v období od októbra do mája, je odporučené deťom potrebný vitamín D dopĺňať. MoviD3k vo forme chutných cmúľacích tabliet s pomarančovou príchuťou je optimálny spôsob doplnenia stravy vitamínom D.

Obsah aktívnych látok: Vitamín D (cholekalciferol)
Hmotnosť v 1 tbl. 20 mcg (800 IU)

Zloženie: cholekalciferol (vitamín D3), mikrokryštalická celulóza, (objemové činidlo), horečnaté soli mastných kyselin (protihrudkujúca látka), oxid kremičitý, (protihrudkovacia látka), polyvinylpyrolidon (objemové činidlo), hydroxypropylmethylcelulóza (povlaková látka), polydextróza (stabilizátor), maltodextrin (prídatná látka), triglyceridy so stredne dlhým reťazcom, mastek (protihrudkovacia látka), farbivá: oxid titaničitý, žltý oxid železitý, červený oxid železitý, sladidla: steviol-glykosidy, kyselina citrónová


Upozornenie: Prípravok nie je určený pre deti do 3 rokov. Skladujte mimo dosah detí. Nie je určené ako náhrada pestrej a vyváženej stravy. Neprekračujte odporučené dávkovanie. Skladujte v suchu a tme pri teplote do 25°C. Spotrebujte do dátumu uvedeného na obale.

Odporučené denné dávkovanie: 1 tableta, dôkladne zapiť tekutinou.

Hmotnosť netto: 10 g

Distribútor: Movit energy s.r.o. Pobřežní 249/46, 186 00 Praha 8. Vyrobené v Českej republike.