BEBA OPTIPRO 2 600G 6ks žlté balenie | Vitalmix.sk


     

Kód produktu : 28579

AKCIA -22%

BEBA OPTIPRO 2 600G 6ks žlté balenie

Instantná následná výživa dojčiat obohatená baktériami mliečneho kvasenia Bifidus BL. Od ukončeného 6. mesiaca.

Skladom - dodávame do 48 hodín

46,39 € 59,33 €

Popis

POPIS: Instantná následná výživa dojčiat obohatená baktériami mliečneho kvasenia Bifidus BL. Od ukončeného 6. mesiaca.
Pokračovacia dojčenská výživa určená pre deti od ukončeného 6. mesiaca. Vďaka obsahu imunonutrientov (vitamínov a minerálnych látok)* posilňuje obranyschopnosť organizmu v kritickom období odstavenia dieťaťa alebo v čase zavádzania nemliečnych príkrmov, kedy je dieťa vystavené vyššiemu riziku vzniku infekcií a hnačiek. Obsahuje živé probiotické baktérie Bifidus BL podobné tým, ktoré sa vyskytujú v materskom mlieku aj tráviacom ústrojenstve plne dojčených detí. Je obohatená o zmes tukov LC-PUFA, ktoré sú dôležité pre správny rozvoj zraku. Navyše má vďaka patentu OPTI PRO znížený obsah bielkovín, presne vyhovujúci nutričným potrebám dieťaťa, a tak nezaťažuje ešte nevyzreté detské orgány.
Dôležité upozornenie: Svetová zdravotnícka organizácia (WHO) odporúča, aby tehotné ženy a matky novorodencov boli informované o výhodách dojčenia a najmä o tom, že dojčenie predstavuje najlepší spôsob výživy dojčaťa chrániaci jeho zdravie. Výhradné dojčenie je odporúčané až do 6 mesiacov veku dieťaťa.
Zloženie: sušené odtučnené mlieko a bielkoviny mliečnej srvátky, maltodextrín, zmes rastlinných olejov, srvátkový permeát, laktóza, vitamíny a minerálne látky (pozri tabuľku), sójový lecitín, rybí olej (zdroj LC-PUFA), baktérie mliečneho kvasenia (termofilné a bifidogénne kultúry).
Balenie:
6x600g

Výrobca