BEBA OPTIPRO H.A. 2 800G | Vitalmix.sk

Kód produktu : 70444

BEBA OPTIPRO H.A. 2 800G

Hypoalergénne dojčenské mlieko pre dojčatá od ukončeného 6. mesiaca.

NOVINKA

Skladom - dodávame do 48 hodín

16,90 €
Odporúčaná cena: 18,59 €

Popis

Potravina na osobitné lekárske účely. Instantná mliečna výživa dojčiat s Lactobacillus reuteri a upravenou bielkovinou, určená na diétny režim pri znížení rizika alergie na mliečne bielkoviny. Pre dojčatá od ukončeného 6. mesiaca.

BEBA OPTIPRO HA 2 je prémiová výživa od Nestlé určená pre deti s alergiou v rodinnej anamnéze s obsahom čiastočne naštiepenej bielkoviny mliečnej srvátky od ukončeného 6. mesiaca.

  • Obsahuje čiastočne hydrolyzované bielkoviny
  • OPTIPRO HA – špeciálny proces na získanie 100% srvátkovej, čiastočne hydrolyzovanej bielkoviny, ktorá pomáha znižovať riziko alergie na mliečnu bielkovinu a neskoršie symptómy alergie
  • Probiotické baktérie – reuteri
  • Vitamíny a minerálne látky*
  • DHA/ARA
  • Príjemná chuť

Jej základom je špeciálna zmes čiastočne hydrolyzovanej bielkoviny, ktorá pomáha znižovať riziko alergie na mliečnu bielkovinu a neskoršie symptómy alergie. Zloženie je vyrobené podľa vzoru materského mlieka a presne vyhovuje výživovým potrebám dieťaťa. (1 Szajewska H. et all, Journal of Pediatrics. Sept 14, 2012.)

DÔLEŽITÉ UPOZORNENIE: Dlhodobé dojčenie je pre dieťa najlepší spôsob výživy, preto mu dávame prednosť pred výrobkami dojčenskej výživy. Nestlé BEBA OPTIPRO HA 2 by mala byť iba súčasťou zmiešanej stravy a nesmie byť používaná ako náhrada materského mlieka počas prvých 6 mesiacov života.

Nesmie byť konzumovaná dojčatami alergickými na mliečne bielkoviny. Nie je vhodná na používanie ako jediný zdroj výživy. Nestlé BEBA OPTIPRO HA 2 by mala byť podávaná na základe odporúčania lekára alebo odborníka v oblasti detskej výživy.

UPOZORNENIE PRE ALERGIKOV - ALERGÉNY Mlieko - Obsahuje , Ryby - Obsahuje

VÝROBCA  NESTLÉ DEUTSCHLAND AG Postfach 1160  87640 Biessenhofen, Nemecko.

Pokiaľ je vaše dieťatko s našim výrobkom spokojné, od 10. mesiaca odporúčame prejsť na BEBA OPTIPRO HA 3.

Balenie: 800g

Výrobca