NESTLÉ MLIEČKO S KAŠOU MIX 6X (2x200ML) | Vitalmix.sk

Namiešajte si z príchutí - vanilka,sušienka,banán,kakao (pozri dostupnosť). Váš výber nám napíšte do poznámky. Bez poznámky posielame vanilka,sušienka,2xbanán,2xkakao

Kód produktu : 29475

AKCIA -31%

NESTLÉ MLIEČKO S KAŠOU MIX 6X (2x200ML)

Hotový tekutý príkrm pre dojčatá od ukončeného 6. mesiaca. Namiešajte si z príchutí - vanilka,sušienka,banán,kakao

Váš výber nám napíšte do poznámky.

Skladom - dodávame do 48 hodín

12,99 € 18,81 €

Popis

Poznáte to, ste na dlhej prechádzke a bábätko už začína plakať hladom. Lenže Vám sa práve dobre rozpráva s kamarátkou a domov sa Vám nechce. Bežné dojčenské mlieko by nemuselo vydržať letné teplé počasie a preto je tu Mliečko s kašou!

Popis: Príkrm pre dojčatá od ukončeného 6. mesiaca. Ošetrené UHT. Tento hotový príkrm obsahuje: 12 vitamínov Železo a zinok, ktoré pomáhajú podporovať prirodzenú obranyschopnosť dieťaťa Vápnik pre vývoj kostí a zubov Vďaka špeciálnej technológii spracovania škrobov dieťa skvele zasýti a pritom je ľahko stráviteľný a má prirodzene sladkú chuť. Tento príkrm je vhodný pre deti od ukončeného 6. mesiaca. Vyrobené bez prídavku cukru! Výrobok neobsahuje lepok.

Zloženie: pitná voda, ryžová múka 5,5 % (čiastočne enzymaticky hydrolyzovaná), sušené odtučnené mlieko, kukuričný škrob, rastlinné oleje, maltodextrín, demineralizovaná sušená srvátka, vláknina (oligofruktóza, inulín), mliečny tuk, vitamíny (A, D, E, K, C, B1, B2, B6, B12, niacín, kyselina listová, D-pantotenát vápenatý, biotín), minerálne látky (uhličitan vápenatý, difosforečnan železitý, síran zinočnatý, síran meďnatý, jodid draselný), aróma vanilín. Bez prídavku cukru. Obsahuje prírodné cukry. Vyrobené z prirodzene bezgluténových surovín.

Upozornenie: Mliečko s kašou nikdy neohrievajte v mikrovlnnej rúre! Zvyšné mliečko neuchovávajte dlhšie ako 6 hodín!

Balenie: 6x (2x200ml)

Výrobca