Kód produktu : 236877

Pharma Activ Lipozomal Vitamín C 1000 mg cps 1x60 ks

Výživový doplnok obsahuje vitamín C v lipozomálnej forme

Skladom - dodávame do 48 hodín

21,50 €
Odporúčaná cena: 23,65 €

Popis

Výživový doplnok obsahuje vitamín C v lipozomálnej forme.

Denná dávka obsahuje 1000mg lipozomálnej formy vitamínu C (kyselina L-askorbová) 1250% denného referenčného príjmu látok  

Vitamín C je nevyhnutný pre správny rozvoj a fungovanie organizmu. Vďaka lipozomálnej forme je veľmi dobre vstrebateľný.

  • Prispieva k udržaniu normálnej funkcie imunitného systému počas intenzívneho fyzického výkonu a po ňom, súčasne prispieva k normálnej tvorbe kolagénu a chrupaviek.
  • Prispieva k správnemu fungovaniu imunitného systému a k ochrane buniek pred oxidačným stresom.
  • Prispieva k zníženiu miery únavy a vyčerpania.
  • Podporuje vstrebávanie železa.

Informácia od dodávateľa

Lipozomálny vitamín C má v porovnaní s inými formami vyššiu vstrebateľnosť. Je to dané tým, že vitamín C je obalený fosfolipidovými bublinkami tzv. lipozómami. Lipozomálny obal chráni vitamín C pred degradáciou, umožňuje rýchlejšie a účinnejšie vstrebávanie, rovnako tak lepší prístup do vnútra buniek. Vitamín C je nevyhnutný pre správny rozvoj a fungovanie organizmu. Vďaka lipozomálnej forme je veľmi dobre vstrebateľný. Prispieva k udržaniu normálnej funkcie imunitného systému počas intenzívneho fyzického výkonu a po ňom, súčasne prispieva k normálnej tvorbe kolagénu a chrupaviek. Ako antioxidant podporuje imunitný systém a ochráni bunky pred oxidatívnym stresom. Znižuje mieru únavy a vyčerpania. Podporuje vstrebávanie železa.

Nezabúdajte, že zdravý spôsob života a vyvážená strava zaisťujú riadne fungovanie organizmu a dobrú kondíciu.

Skladovanie: Ukladajte mimo dosahu malých detí. Chráňte pred priamym slnečným svetlom. Skladujte v suchu, v uzavretom obale pri teplote od + 5°C do + 25°C.

Dávkovanie: 2 kapsuly denne. Denná dávka obsahuje 1000mg lipozomálne formy vitamínu C (kyselina L-askorbová) 1250% denný referenčný príjem látok.

Zloženie: kyselina L-askorbová (Vitamín C), plnidlo (maltodextrin), plnidlo (glycerol), protihrudkujúca látka (horečnaté soli mastných kyselín), emulgátor (slnečnicový lecitin fosfolipidy), HPMC kapsule (hydroxypropylmethylcelulóza, farbivo – oxid titaničitý).