Kód produktu : 234243

ALIVER Pinkfertil plus cps 1x90 ks

Prípravok určený pre ženy s obsahom komplexu extraktov z liečivých rastlín, vitamínov, minerálov, antioxidantov a aminokyselín

Doprava zdarma

Skladom - dodávame do 48 hodín

53,54 €
Odporúčaná cena: 58,89 €

Popis

Prípravok určený pre ženy s obsahom komplexu extraktov z liečivých rastlín, vitamínov, minerálov, antioxidantov a aminokyselín. Vhodné pre diabetikov.

Informácia od dodávateľa

PinkFertil Plus je unikátny prírodný doplnok stravy určený ženám pre dlhodobé zlepšenie plodnosti, hormonálnej rovnováhy, podporu reprodukčného zdravia, zlepšenie fyzickej a psychickej kondície. Špeciálne vyvinutá zmes extraktov z liečivých rastlín, vitamínov, minerálov, antioxidantov a aminokyselín v najvyššej kvalite. Obsahuje látky s priaznivým účinkom a zameraním na špecifické potreby ženského organizmu. Prispieva k zníženiu únavy a vyčerpania.

Hlavné účinky PinkFertil Plus:
Obsahuje špeciálne vyvinutý komplex extraktov z liečivých rastlín, vitamínov, minerálov, antioxidantov a aminokyselín v najvyššej kvalite a vysokej koncentrácii. Jedinečné vyvážené zloženie zamerané na prirodzené potreby ženského organizmu a podporu reprodukčného zdravia ženy. Unikátna zmes pozitívne ovplyvňuje ovuláciu a menštruačný cyklus. Optimalizuje hormonálnu hladinu po dlhodobom užívaní antikoncepcie. Zvyšuje pravdepodobnosť otehotnenia pôsobením na tvorbu prirodzených hormónov. Vhodná tiež pre ženy plánujúce asistovanú reprodukciu alebo materstvo v zrelom veku. Prispieva k zlepšeniu celkovej psychickej a fyzickej kondície. Podporuje imunitu a ochranu buniek pred oxidatívnym stresom.
Viac informácií nájdete na www.aliver-nutraceutics.eu alebo www.otehotnenie.sk
 

Výrobca