CURASEPT PRIMIDENTI gél 1x20 ml | Vitalmix.sk

Kód produktu : 222049

CURASEPT PRIMIDENTI gél 1x20 ml

Gélurčený na zmiernenie príznakov spôsobených prerezávaním prvých zubov,s obsahom nechtíka, slezu a kyseliny hyaluronovej

Skladom - dodávame do 48 hodín

9,95 €
Odporúčaná cena: 10,95 €

Popis

Gél určený na zmiernenie príznakov spôsobených prerezávaním prvých zubov, s obsahom nechtíka, slezu a kyseliny hyaluronovej.

  • Odporúča sa pri typických príznakoch prerezávania prvých zubov, ako sú bolesť, opuch, začervenanie ďasien a nadmerné slinenie.
  • Zmierňuje bolesť ďasien.
  • Urýchľuje čas hojenia.
  • Neobsahuje cukor, alkohol ani lokálne anestetiká.
     

Informácia od dodávateľa

PRIMIDENTI gél
Zmierňuje bolesť spôsobenú prerezávaním prvých zubov.
Obsahuje prírodné zložky.
NECHTÍK: vytvára film, ktorý chráni ďasno pred bolestivým prerezávaním zubov potláčaním zápalu a svojím upokojujúcim a osviežujúcim účinkom.
SLEZ: vytvára na povrchu zapáleného miesta bariéru a chráni tak pred baktériami a podráždením. KYSELINA HYALURÓNOVÁ: podporovaním hojenia tkaniva bojuje proti zápalu a zmierňuje bolesť.
Neobsahuje cukor, alkohol ani lokálne anestetiká.
Vďaka súhre rastlinných zložiek a kyseliny hyalurónovej pomáha Curasept gél Primidenti rýchlo zmierniť bolesť ďasien a nepohodu pri prerezávaní zubov, uvoľniť membrány sliznice a urýchliť čas hojenia.
INDIKÁCIE: Odporúča sa pri typických príznakoch prerezávania prvých zubov, ako sú opuch a začervenanie ďasien a nadmerné slinenie.