topnatur SÓJOVÝ NÁPOJ extra proteín sušený nápoj v prášku 1x350 g | Vitalmix.sk

Kód produktu : 222074

topnatur SÓJOVÝ NÁPOJ extra proteín sušený nápoj v prášku 1x350 g

Sušený prášok na prípravu nápoja

Skladom - dodávame do 48 hodín

4,04 €
Odporúčaná cena: 4,44 €

Popis

Sušený prášok na prípravu nápoja. Je vhodný na pitie ako alternatíva kravského mlieka, na zalievanie cereálnych raňajok alebo prípravu rôznych pokrmov. Poskytuje zdroj bielkovín rastlinného pôvodu obohatený o základné vitamíny (A, B1, B3, B6, B12, C) a minerály (Ca, P). Neobsahuje laktózu ani kazeín. 

Informácia od dodávateľa

Sušený prášok na prípravu nápoja. Je vhodný na pitie ako alternatíva kravského mlieka, na zalievanie cereálnych raňajok alebo prípravu rôznych pokrmov.

Sójový nápoj Extraproteín poskytuje zdroj bielkovín rastlinného pôvodu obohatený o základné vitamíny (A, B1, B3, B6, B12, C) a minerály (Ca, P). Ďaľšou dôležitou zložkou je inulín ako zdroj rozpustnej vlákniny. Vápnik, ktorý zaisťuje správnu činnost tráviacich enzýmov v kombinácii s inulínom a vlákninou z ovsa sa podieľa na správnom trávení. Neobsahuje laktózu ani kazeín.
Je vhodnou potravinou aj pre osoby s neznášanlivosťou mliečnych produktov. 

Zloženie: SÓJOVÝ proteinový izolát (34 %), dextróza, inulín, sušený glukózový sirup, kokosový tuk, OVSENÁ mÚka, premix vitaminov a minerálných látok (obsah viď tabulka výživových údajov), fruktóza, emulgátor: E472e (rastlinný pôvod), stabilizátor: fosforečnan draselný