Kód produktu : 238682

VICHY CAPITAL SOLEIL UV-CLEAR SPF50+ fluid proti nedokonalostiam pleti s ochranným faktorom 1x40 ml

Fluid proti nedokonalistiam pleti s ochranným faktorom SPF50+

Skladom - dodávame do 48 hodín

28,79 €
Odporúčaná cena: 31,67 €

Popis

Fluid proti nedokonalistiam pleti s ochranným faktorom SPF50+.

  • Zloženie s kyselinou salicylovou, niacínamidom a Termálnou vodou Vichy vulkanického pôvodu pre mastnú pleť a pleť so sklonom k akné.
  • Technológia NETLOCK: ultratenký film upevňujúci širokospektrálne filtre pre ľahký, neviditeľný a nemastný finiš.
  • Zabraňuje výskytu škvŕn spôsobených UV žiarením a koriguje ich.
  • Redukuje nedokonalosti a zmatňuje pre celodennú kontrolu nad leskom pleti.
  • 24-hodinová hydratácia.
  • Odolný voči potu.
  • Nekomedogénny.
  • Testované pod oftalmologickou kontrolou.

Informácia od dodávateľa

VICHY CAPITAL SOLEIL UV-CLEAR špeciálne zloženie s kyselinou salicylovou, niacínamidom a Termálnou vodou Vichy vulkanického pôvodu pre mastnú pleť a pleť so sklonom k akné. Zabraňuje a koriguje výskyt škvŕn spôsobených UV žiarením. Redukuje nedokonalosti a okamžite zmatňuje pre celodennú kontrolu nad leskom vašej pleti. 24-hodinová hydratácia. Odolný voči potu. Technológia NETLOCK: ultratenký film upevňujúci širokospektrálne filtre pre ľahký, neviditeľný a nemastný finiš. Nekomedogénny. Testované pod oftalmologickou kontrolou.

Pred aplikáciou poriadne pretrepte. Aplikujte po nanesení denného krému. VAROVANIE: Nadmerná expozícia na slnku je nebezpečná. Nevystavujte dojčatá a malé deti priamemu slnku. Nezostávajte na slnku dlho, aj keď používate ochranný prostriedok. Tento produkt nepredstavuje 100 % ochranu. Aplikujte bezprostredne pred slnečnou expozíciou. Na udržanie ochrany aplikujte opakovane produkt v dostatočnom množstve, najmä pri potení, kúpaní alebo sušení uterákom. Nestriekajte priamo na tvár. Pred aplikáciou najskôr naneste do dlaní. Pri zasiahnutí očí okamžite vypláchnite veľkým množstvom vody. Zabráňte kontaktu s textíliami. Uchovávajte mimo dosahu detí. UPOZORNENIE: Zníženie tohto množstva prostriedku značne zníži úroveň ochrany.

Výrobca