Kód produktu : 235155

AKCIA -19%

WALMARK Prostenal NIGHT tbl 50+10 navyše (60 ks)

Kombinuje tradične užívané rastlinné extrakty a živiny, ktoré podporujú celkové zdravie prostaty a udržuje správnu funkciu močových ciest.

Skladom - dodávame do 48 hodín

14,99 € 18,41 €

Popis

WALMARK Prostenal NIGHT 50 + 10 tabliet

Výživový doplnok s obsahom extraktu zo Saw palmetta (Serenoa repens), kanadských brusníc (Vaccinium macrocarpon), Aschwandhy - Vitánie uspávajúcej (Withania somnifera), zinku, vitamínov B1 a B2 a vitamínu D3.

Muži po 50. roku veku môžu častejšie pociťovať nepríjemné prejavy spájané so stavom svojej prostaty. Okrem slabého prúdu moču môžu muži v noci opakovane vstávať pre nutkanie na močenie. Nedostatok kvalitného, neprerušovaného spánku môže potom viesť k celkovej rannej únave.

Aktívne zložky

  • Zinok prispieva k plodnosti a správnej reprodukčnej funkcii, k udržaniu normálnej hladiny testosterónu v krvi, zohráva úlohu v procese delenia buniek.
  • Vitamíny B1 a B2 prispievajú k správnemu fungovaniu nervového systému.
  • Vitamín D3 zohráva úlohu v procese delenia buniek, prispieva k správnemu fungovaniu imunitného systému.

Zloženie produktu

Protihrudkujúce látky (celulóza, uhličitan vápenatý, oxid kremičitý, stearát horečnatý, talok), saw palmetto extrakt, kanadská brusnica (kľukva veľkoplodá) sušená šťava, aschwagandha extrakt, stabilizátory (zosieťovaná sodná soľ karboxymetylcelulózy, hydroxypropyl metylcelulóza, hydroxypropylcelulóza), citrát zinočnatý, sodná soľ karboxymetylškrobu, koncentráty (mrkva, čierna ríbezľa, reďkvička), farbivo (oxid titaničitý), cholekalciferol, triglyceridy, tiamín hydrochlorid, riboflavín.

Denná dávka obsahuje: hmot./1 tbl. % RVH*
Saw palmetto extrakt
(Serenoa repens, štandardizované na
5 % sitosterolov)
320,0 mg -
Kľukva veľkoplodá
(Vaccinium macrocarpon) sušená šťava
250,0 mg -
Aschwagandha
(Withania somnifera) extrakt z koreňa (štandardizované na 5 % withanolidov)
50,0 mg -
Vitamín B1 0,55 mg 50
Vitamín B2 0,70 mg 50
Zinok 10,0 mg 100
Vitamín D3 10,0 µg 200

* % referenčnej výživovej hodnoty v 1 tablete; – nie je stanovené

Odporúčané dávkovanie

1 tableta večer po jedle, zapiť tekutinou. Kvôli optimálnemu účinku sa môže užívať dlhodobo.

Upozornenie

Nevhodné pre deti. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Výživový doplnok sa nesmie používať ako náhrada pestrej stravy. Ukladať mimo dosahu detí. Skladovať v suchu a tme, pri teplote do 25 °C.

Informácia od dodávateľa

Muži po 50. roku veku môžu častejšie pociťovať nepríjemné prejavy spájané so stavom svojej prostaty. Okrem slabého prúdu moču môžu muži v noci opakovane vstávať pre nutkanie na močenie. Nedostatok kvalitného, neprerušovaného spánku môže potom viesť k celkovej rannej únave.

Prostenal® NIGHT
Kombinuje dobre zdokumentované a tradične užívané rastlinné extrakty a živiny, ktoré majú celkovo pozitívny vplyv na mužské zdravie. Vďaka udržaniu prostaty v dobrej kondícii a podpore prirodzeného močenia pomáha minimalizovať časté nočné vstávanie na toaletu a navyše prirodzeným spôsobom podporuje kvalitný a blahodarný spánok počas noci.
- Štandardizovaný extrakt zo Saw palmetta (Serenoa repens) je odporúčaná prírodná pomoc na udržanie zdravej prostaty a normálneho prúdu moču.
- Kanadské brusnice (Vaccinium macrocarpon) používajú bylinkári po stáročia a považujú sa aj za jednu zo „super potravín“ našej doby. 

 + KAŽDODENNÁ REGENERÁCIA
- Aschwandha - Vítania uspávajúca (Withania somnifera) je silná rastlina tradične používaná v ajurvéde. Podporuje relaxáciu organizmu a kvalitný spánok pre úplnú regeneráciu tela v priebehu noci.
- Vitamíny B1 a B2 pomáhajú udržovať normálnu činnosť nervovej sústavy a duševnú rovnováhu.
- Zinok prispieva k udržaniu normálnej hladiny  testosterónu v krvi, k normálnej plodnosti a reprodukcii. Hrá rolu v procese bunkového delenia.
- Vitamín D3 má úlohu v procese bunkového delenia  a podporuje imunitný systém.