Kód produktu : 222124

kloubní výživa dvojitá sila - Woykoff kolagénové kocky 1x60 ks

Výživový doplnok s obsahomkolagénu NC II, hydrolyzovaného kolagénu typ Ia vitamínu C

Skladom - dodávame do 48 hodín

13,16 €
Odporúčaná cena: 14,48 €

Popis

Výživový doplnok s obsahom kolagénu NC II, hydrolyzovaného kolagénu typ I a vitamínu C. Vitamín C prispieva a k správnej tvorbe kolagénu a k správnej funkcii kostí. Kolagénové kocky s jahodovou príchuťou.

Informácia od dodávateľa

kloubní výživa dvojitá sila
je výživový doplnok novej generácie s jahodovou príchuťou určený na dlhodobú starostlivosť o Vaše kĺby. Je vhodný pri kĺbnych problémoch vo všetkých lokalizáciách: kolenné kĺby, bedrové kĺby, drobné kĺby rúk, kĺby chrbtice atď.

kloubní výživa dvojitá sila obsahuje kolagénové kocky s príjemnou jahodovou príchuťou. Kocku je možné v ústach rozkúsať bez zapitia. Je tak zaručené omnoho rýchlejšie vstrebávanie aktívnych látok a naviac tento spôsob podania je veľmi šetrný k žalúdku, čo je dôležité najmä pri dlhodobom podávaní až niekoľko mesiacov. Kocku môžete užiť tiež kedykoľvek a kdekoľvek, bez potreby mať k dispozícii tekutinu na zapitie klasickej tablety alebo kapsle.
Užívajte pravidelne 1 kocku denne kedykoľvek počas dňa po dobu minimálne dvoch mesiacov. Pre dosiahnutie optimálneho efektu je vhodné prípravok užívať nepretržite.