respiro imun - Woykoff sprej (90 dávok) 1x7 g | Vitalmix.sk

Kód produktu : 219309

respiro imun - Woykoff sprej (90 dávok) 1x7 g

Výživový doplnok

Skladom - dodávame do 48 hodín

6,83 €
Odporúčaná cena: 7,51 €

Popis

Výživový doplnok. Zložený z extraktu silíc mäty priepornej a vitamínu D3 vo forme spreja.

  • Vitamín D prispieva k správnemu fungovaniu imunitného systému.

Informácia od dodávateľa

Výživový doplnok so silicami mäty priepornej pre zdravú funkciu dýchacieho systému a vitamínom D3 pre zdravý imunitný systém.

respiro imun sprej  je zložený z extraktu silíc mäty piepornej a vysokej dávky vitamínu D3, ktorý je nevyhnutný pre ľudský organizmus, a to vo forme spreju s vysokou vstrebateľnosťou v ústnej dutine.

Výživový doplnok respiro imun sprej je vyváženou kombináciou mikronutrientu modulujúceho imunitný systém dospelého človeka so silicami mäty, známymi svojimi účinkami z ľudového liečiteľstva.

Výživový doplnok respiro imun sprej  je vhodný pre každého, kto potrebuje zaistiť správnu funkciu imunitného systému a horných dýchacích ciest, najmä počas jesennej a zimnej sezóny, ktorá je veľkou záťažou pre imunitný systém horných dýchacích ciest. Vzhľadom k tomu, že výživový doplnok obsahuje veľmi vysoký obsah vitamínu D3 a to vo forme spreja, je vhodný k užívaniu počas najvyššej záťaže imunitného a dýchacieho systému. Počas užívania výživového doplnku respiro imun sprej neužívajte žiadne iné produkty s obsahom vitamínu D3.