DELTA DIRECT Good Night POMARANČ sprej, nano (100 denných dávok) 1x30 ml | Vitalmix.sk

Kód produktu : 221485

DELTA DIRECT Good Night POMARANČ sprej, nano (100 denných dávok) 1x30 ml

Výživový doplnok obsahuje melatonín

Skladom - dodávame do 48 hodín

15,92 €
Odporúčaná cena: 17,51 €

Popis

Výživový doplnok obsahuje melatonín. V tekutej forme s dávkovačom, s príchuťou pomaranča. Účinná látka sa do tela dostáva sublingválnou aplikáciou (pod jazyk), čím sa obchádza gastrointestinálny trakt.

  • Melatonín prispieva ku skráteniu času potrebného na zaspatie, zmierňuje subjektívne pocity únavy po dlhej ceste lietadlom do iného časového pásma (jet lag). Priaznivý účinok sa dosiahne pri príjme minimálne 0,5 mg tesne pred časom spania prvý deň cesty a niekoľko nasledujúcich dní po príchode na miesto určenia.

Množstvo účinných látok v odporúčanej dennej dávke: 1 mg melatonínu (2 streknutia)
Balenie obsahuje 200 streknutí a 100 denných dávok. Neobsahuje cukor.

Informácia od dodávateľa

Popis: Výživový doplnok v tekutej forme s dávkovačom. Účinná látka sa do tela dostáva priamo cez žilový systém sublingválnou aplikáciou (pod jazyk), čím sa obchádza gastrointestinálny trakt. Tým sa dosahuje lepšia vstrebateľnosť aplikovaných látok do organizmu a aj ich vyššia účinnosť.
Melatonín je „hormón spánku“, ktorý je za normálnych okolností produkovaný v noci, hlavne počas spánku a riadi spánkové rytmy človeka. Hlavným regulátorom jeho tvorby je striedanie svetla a tmy. V priebehu dňa dochádza k utlmeniu jeho hladiny v tele. Večer je vzostup hladiny melatonínu spojený s nutkaním na spánok. Melatonín prispieva ku skráteniu času potrebného na zaspatie, zmierňuje subjektívne pocity únavy po dlhej ceste lietadlom do iného časového pásma (jet lag). Jeho vhodná hladina prispieva aj k tomu, že spánok je kvalitný a neprerušovaný. Aplikácia pod jazyk je jedna z najspoľahlivejších a najjednoduchších foriem podávania melatonínu.