DETSKÉ KAŠE

«späť na DETSKÁ VÝŽIVA

V našom výbere detských kaší ponúkame kvalitné a výživné  možnosti pre najmenších členov vašej rodiny. S dôrazom na zdravie a správny vývoj detí sme starostlivo vybrali kaše, ktoré spĺňajú najvyššie štandardy kvality a chuti.

Detské kaše sú navrhnuté tak, aby zohľadňovali špecifické potreby detí v rôznych vekových kategóriách. Naša ponuka zahŕňa kaše, ktoré sú vhodné pre dojčatá, ako aj pokračovacie kaše pre staršie deti, pričom každá z nich je vytvorená s ohľadom na výživovú hodnotu a chuť.

Na výber máme rôzne druhy detských kaší, ktoré obsahujú dôležité živiny, ako sú vitamíny, minerály a vláknina, nevyhnutné pre správny rast a vývoj. Naše detské kaše sú pripravené z kvalitných surovín, aby poskytovali vyvážený prísun živín.

Veríme, že stravovacie návyky vyvíjajúce sa od najútlejšieho veku majú významný vplyv na budúce zdravie detí. Z tohto dôvodu vám  poskytujeme výber detských kaší, ktoré nie len dobre chutia, ale zároveň aj podporujú zdravý vývoj vašich malých jedákov. Z ďalších produktov z našej ponuky, ktoré sú pre deti rovnako dôležité spomenieme počiatočné a pokračovacie mlieka, detské príkrmy, či  mliečka s kašou, ktoré sú ideálnou voľbou pri prechode na tuhú stravu. S našimi produktami môžete mať istotu, že vaše deti dostávajú najlepšie možné nutričné podmienky pre svoj rast a pohodu.

AKCIA -9%

2.79 € 3.06 €

Nutrikaša probiotic - s višňami 3x60 g (180 g)

Instantná zmes na prípravu ryžovej kaše smrazom...
3.47 €