DOPRAVA A PLATBA

Doba dodania:  Tovar bežne dodávame do 48h (2 pracovné dni) od zadania objednávky.

Možnosti dopravy:

A/ KURIÉR GLS

- Objednávka nad 69€   ZDARMA (dobierka 1,49€)

- Objednávka do   69€   2,99€      (dobierka 1,49€)

V prípade balíku presahujúceho hmotnosť 10kg vás môžeme kontaktovať kvôli cene dopravy.

B/ OSOBNÝ ODBER  ZDARMA

platba vopred alebo cash, odber po telefonickej výzve vopred

- Tovar si môžete vyzdvihnúť osobne na adrese Kláštorné námestie 64, Malacky (OC Stred 2posch.) v čase od 9,00 do 15,00.

PLATOBNÉ MOŽNOSTI

Vyberte si spôsob úhrady, ktorý Vám vyhovuje: ODPORÚČAME PLATBU ONLINE

1. Online platba KARTOU - bez poplatku - eCARD (akceptujeme karty Visa, Visa Electron, Maestro, Mastercard) - na konci objednávky zadáte svoje šestnásťmiestne číslo karty a CVC/CVV kód. Príjemca platby neprichádza do styku z citlivými údajmi o platobnej karte a ich prenos je prostredníctvom zabezpečeného protokolu. Prenos informácií je šifrovaný a úplne bezpečný.

2. Online Internet Banking - bez poplatku - Online platobná brána GOPAY  pre: VÚB,Tatra Banka, Slovenská Sporiteľňa, Poštová banka, Unicredit Banka. Po prihlásení do Vášho Internet Bankingu potvrďte predvyplnený príkaz na úhradu. Bez čakania, peniaze máme k dispozícii ihneď po úspešnom potvrdení platby.

3. Bankový prevod- bez poplatku - platba vopred na bankový účet IBAN SK82 0200 0000 0043 7565 6055 SUBASKBX. Ako variabilný symbol použite vaše číslo objednávky. Všetky platobné údaje Vám budú doručené v potvrdzovacom emaili o prijatí objednávky. V prípade, že máte účet vo VÚB, platba je pripísaná v deň zadania príkazu, z iných bánk prevod trvá cca 2 dni.

4. DOBIERKA (1,49€)- na dobierku - platbu hradíte kuriérovi kartou/hotovosť