X

DOPRAVA A PLATBA

Doba dodania:  Tovar bežne dodávame do 48h (2 pracovné dni) od zadania objednávky.

Možnosti dopravy:

A/ KURIÉR GLS

- Objednávka nad 50€   ZDARMA (dobierka 1€)

- Objednávka do   50€   2,99€    (dobierka 1€)

V prípade balíku presahujúceho hmotnosť 10kg vás môžeme kontaktovať kvôli cene dopravy.

Doručovanie kuriérom na domáce adresy prebieha štandardne, avšak žiadame všetkých príjemcov, aby pri preberaní balíkov dodržiavali všetky bezpečnostné opatrenia najmä:

  • Používať rúško, respirátor, inú ochranu tváre, prípadne rukavice
  • Nečakať na kuriéra v byte/v dome, ale vyjsť pred dvere na prebratie zásielky
  • Na zaplatenie dobierky využívať bezhotovostné platby

B/ OSOBNÝ ODBER  ZDARMA

platba vopred alebo cash, odber po telefonickej výzve vopred

- Tovar si môžete vyzdvihnúť osobne na adrese Kláštorné námestie 64, Malacky (OC Stred 2posch.) v čase od 9,00 do 15,00.

PLATOBNÉ MOŽNOSTI

Vyberte si spôsob úhrady, ktorý Vám vyhovuje: ODPORÚČAME PLATBU ONLINE

1. Online platba KARTOU - bez poplatku - eCARD (akceptujeme karty Visa, Visa Electron, Maestro, Mastercard) - na konci objednávky zadáte svoje šestnásťmiestne číslo karty a CVC/CVV kód. Príjemca platby neprichádza do styku z citlivými údajmi o platobnej karte a ich prenos je prostredníctvom zabezpečeného protokolu. Prenos informácií je šifrovaný a úplne bezpečný.

2. Online Internet Banking - bez poplatku - Online platobná brána GOPAY  pre: VÚB,Tatra Banka, Slovenská Sporiteľňa, Poštová banka, Unicredit Banka. Po prihlásení do Vášho Internet Bankingu potvrďte predvyplnený príkaz na úhradu. Bez čakania, peniaze máme k dispozícii ihneď po úspešnom potvrdení platby.

3. Bankový prevod- bez poplatku - platba vopred na bankový účet IBAN SK82 0200 0000 0043 7565 6055 SUBASKBX. Ako variabilný symbol použite vaše číslo objednávky. Všetky platobné údaje Vám budú doručené v potvrdzovacom emaili o prijatí objednávky. V prípade, že máte účet vo VÚB, platba je pripísaná v deň zadania príkazu, z iných bánk prevod trvá cca 2 dni.

4. DOBIERKA (1€)- na dobierku - platbu hradíte kuriérovi kartou/hotovosť