HIPP BIO COMBIOTIK 1 6X500G | Vitalmix.sk

Kód produktu : 208946

HIPP BIO COMBIOTIK 1 6X500G

Počiatočná mliečna dojčenská výživa HiPP 1 BIO Combiotic obsahuje prírodné kultúry mliečneho kvasenia, ktoré sa prirodzene vyskytujú v materskom mlieku.Počiatočná mliečna dojčenská výživa HiPP 1 BIO Combiotic je bez lepku s omega 3-mastnými kyselinami.Je vhodná od im narodenia dieťaťa.

Doprava zdarma

Skladom - dodávame do 48 hodín

64,14 €
Odporúčaná cena: 70,55 €

Popis

Charakteristika: Inšpirované prírodou a vyrábané v BIO kvalite. Mlieko Hipp Combiotok je kombinácia prebiotík GOS a probiotík. 

  • PRAEBIOTIK - vláknina GOS - galaktooligosacharidy získané z laktózy
  • PROBIOTIK - prírodné kultúry mliečneho kvasenia Lactobacillus fermentum hereditum®, ktoré sa prirodzene vyskytujú v materskom mlieku. Materské mlieko obsahuje veľké množstvo probiotických kultúr, ktoré môžu byť individuálne rozdielne.
  • DHA - kyselina dokozahexaénová, tak ako predpisuje legislatíva na dojčenské mlieka
  • Laktóza - rovnako ako materské mlieko obsahuje ľahko stráviteľný mliečny cukor
  • Bez lepku
  • Nová receptúra*
  • V BIO kvalite

Nepoužívajte: V prípade precitlivenosti Vášho dieťatka na ktorúkoľvek zo zložiek prípravku.

Spôsob použitia: Výživa sa pripravuje bezprostredne pred každým kŕmením čerstvá a ihneď sa podáva na konzumáciu. Na prípravu sa použije čerstvo prevarená a následne ochladená voda na teplotu cca 40-50 C. 2/3 pripravenej vody sa nalejú do flašky. Odmerka sa naplní výrobkom a opačnou stranou noža sa zarovná. Odmerané množstvo výrobku sa pridá do flašky a dôkladne pretrepe.  Neskonzumovaná výživa už nie je vhodná k použitiu. Pri kŕmení držte dieťa vždy v náručí. Nenechávajte dieťa bez dohľadu.

Dôležité upozornenie:

Pre výživu novorodencov a dojčiat je najprirodzenejšou a najvýhodnejšou stravou, zastúpením svojich živín a ich kvalitou, materské mlieko. Dojčenské mlieko by sa malo používať na základe odporúčania lekára alebo osoby kvalifikovanej v oblasti výživy ľudí, farmácie alebo starostlivosti o matku a dieťa.

Svetová zdravotnícka organizácia odporúča výhradné dojčenie do 6 mesiacov veku dieťaťa, a pokiaľ je to možné, pokračovať v dojčení až do dvoch rokov dieťaťa. Vždy majte na pamäti, že rozhodnutie prestať dojčiť môže byť nevratné. Prechod na dojčenské mlieko má i zvýšené finančné a sociálne dopady oproti dojčeniu. Pre zdravie dojčaťa je dôležité dôsledne dodržiavať odporúčaný postup prípravy a dávkovania a použitia dojčenskej výživy uvedený na obale. Spôsob použitia a ďalšie info na obaloch.

Potravina na osobitné výživové účely. Počiatočná mliečna dojčenská výživa v prášku.

Zloženie: ODTUČNĚNÉ MLÉKO*, PRODUKT MLÉČNÉ SYROVÁTKY*, rostlinné oleje*(palmový olej*❤, řepkový olej*, slunečnicový olej*), LAKTÓZA* (Z MLÉKA*), galaktooligosacharidy* z LAKTÓZY* (Z MLÉKA), RYBÍ olej 1 , chlorid vápenatý, citronan draselný, cholin, Mortierella alpina olej, citronan sodný, L- fenylalanin, vápenaté soli kyseliny ortofosforečné, síran hořečnatý, L-tryptofan, síran zinečnatý, síran železnatý, stabilizátor kyselina mléčná, L-askorbát sodný + L-askorbyl-6-palmitát (vitamín C), přírodní kultury mléčného kvašení (Lactobacillus fermentum hereditum® 2 ), DL-alfa tokoferyl acetát (vitamín E), nikotinamid, D-pantothenát vápenatý, síran měďnatý, retinyl acetát (vitamín A), uhličitan vápenatý, thiamin hydrochlorid (vitamín B1), jodičnan draselný, hydrochlorid pyridoxinu (vitamín B6), kyselina listová, seleničitan sodný, fytomenadion (vitamín K), síran manganatý, cholekalciferol (vitamín D), D-biotin, kyanokobalamin (vitamín B12). Vztahuje se k sušenému stavu potraviny.