X

Kód produktu : 236874

MELATONÍN BYLINKY - Clinical sprej, mätový 1x30 ml

Výživový doplnok vo forme spreja zo sladidlami

Skladom - dodávame do 48 hodín

5,85 €
Odporúčaná cena: 6,44 €

Popis

Výživový doplnok vo forme spreja zo sladidlami. Obsahuje melatonín, vitamín B6 a extrakt z medovky

  • Melatonín prispieva k skráteniu doby nutnej na zaspanie. Priaznivý účinok sa dosiahne pri konzumácii 1 mg melatonínu pred spaním.
  • Vitamín B6 (Pyridoxín hydrochlorid) prispieva k normálnej činnosti nervovej sústavy. Prispieva k zníženiu miery únavy a vyčerpania.

Nezabudnite, že zdravý spôsob života a vyvážená strava zaisťujú riadne fungovanie organizmu a dobrú kondíciu.

V dennej dávke: Melissa officinalis (Medunka lekárska bylinný extrakt) 20mg, Melatonín 1 mg.

Informácia od dodávateľa

Melatonín Bylinky mätový sprej 30ml

doplnok stravy so sladidlo.

Melatonín prispieva k skráteniu doby nutnej na zaspanie. Priaznivý účinok sa dosiahne pri konzumácii 1 mg melatonínu pred spaním. Vitamín B6 (Pyridoxín hydrochlorid) prispieva k normálnej činnosti nervovej sústavy. Prispieva k zníženiu miery únavy a vyčerpania. Medovka (Melissa officinalis) je bylina, podporuje kognitívne a duševné zdravie, pozitívnu náladu, relaxáciu a spánok.

Nezabudnite, že zdravý spôsob života a vyvážená strava zaisťujú riadne fungovanie organizmu a dobrú kondíciu.

Zloženie: voda, plnidlo/objemové činidlo (glycerol), zahusťovadlo (xylitol), Melissa officinalis (Medunka lekárska bylinný extrakt), mentol, melatonín, regulátor kyslosti (kyselina citrónová), aróma (mäta), konzervant (sorban draselný), slad sukralóza).

Upozornenie: Nie je určené ako náhrada pestrej stravy. Pred použitím pretrepať. Neužívajte s liekmi vrátane rastlinných liekov. Odporúčané užívanie 2 hodiny po jedle. Nepresahovať odporúčanú dennú dávku. Určené dospelým osobám od 18 rokov. Tehotné a dojčiace ženy užívajú po dohode s lekárom. Už je vhodné konzultovať sievanie lekárom. Užívať len pred predpokladanou dobou spánku, pretože môže spôsobiť ospalosť. Nevhodné pre osoby alergické (precitlivené) na niektoré z látok v zložení produktu. Vhodné pre vegetariánov a vegánov. Nevhodné sa zníženie glukózovou toleranciou a citlivosťou tiež na prispôsobenie rizika rozvoja autoimunitných ochorení.

Dávkovanie: 2 vstreky do úst. Odporúčané užívanie 2 hodiny po jedle. V dennej dávke: Melissa officinalis (Medunka lekárska bylinný extrakt) 20mg, Melatonín 1 mg.

Skladovanie: Ukladajte mimo dosahu detí. Chráňte pred priamym slnečným svetlom. Skladujte v suchu, v uzavretom obale pri teplote od +5 °C do +25 °C.