PROFIZYM PLUS 2x180cps VÝHODNÉ BALENIE | Vitalmix.sk

DARČEK BIELE BAVLNENNÉ TRIČKO XL (8€)

Kód produktu : 212016

AKCIA -34%

PROFIZYM PLUS 2x180cps VÝHODNÉ BALENIE

Výživový dopnok obsahujúci vyvážený komplex synergicky pôsobiacich neživočíšnych enzýmov. VÝHODNÉ BALENIE 360cps.

Doprava zdarma

DARČEK

Momentálne nedostupné

Popis

Popis: Profizym je výživový dopnok obsahujúci vyvážený komplex synergicky pôsobiacich neživočíšnych enzýmov. Profi ZYM plus je zložený z 8 vysoko koncentrovaných enzýmov, proteolytického enzýmového komplexu Serrazimes - I, rutínu (bioflavonoid), selénu a vitamínu C. Vysoká aktivita obsiahnutých enzýmov umožňuje komfornté užívanie formou kapsúl z rastlinnej želatíny, bez obsahu ďalších pomocných látok, ktoré môžu zaťažovať tráviaci systém. Vysoká aktivita.
Obsahuje selén a vitamín C, ktorý: - prispieva k normálnej funkcii imunitného systému - prispieva k redukcii únavy a vyčerpania - pripsieva k normálnej tvorbe kolagénu pre normálnu funkciu chrupaviek.
Dávkovanie: 2x denne jednu kapsulu, u dospelých pri zvýšenej potrebe max. 3x denne 2 kapsuly, u detí od 3 do 10 rokov 2x denne 2 kapsuly.
Neužívať pri zníženej krvnej zrážanlivosti alebo u osôb so zvýšenou fibrinolýzou (rozpúšťanie krvných zrazenín).
Zloženie: Profizym Plus - jedna kapsula obsahuje zmes enzýmov: Amylázy, Proteázy6,0, Proteázy 4,5, Proteázy 3,0, Papainu, Peptidázy, Bromelainu a lipázy v celkovom množstve 77 mg, komplex Serrazimes - I, vitamín C, Selén a ryžové otruby. Kapsula je zložená z rastlinnej celulózy a vody. Celkový obsah cukrov v kapsule je max. 0,12g.
Upozornenie: Profizym Plus je výživový doplnok. Výživový doplnok sa nesmie používať ako náhrada rozmanitej stravy!

BALENIE: 2x180cps