Kód produktu : 236707

PURESSENTIEL Inhalačná tyčinka proti nádche1x1 ml

Inhalačná tyčinka pomáha uvoľovať dýchacie cesty

Skladom - dodávame do 48 hodín

9.45 €
Odporúčaná cena: 10.40 €
Strážny pes

Popis

Inhalačná tyčinka pomáha uvoľovať dýchacie cesty. Obsahuje 19 aromaesenciálnych olejov. 100% prírodný produkt bez konzervantov a syntetickej parfumácie. Produkt na báze aromaterapie.

Zloženie: Aníz, pimentovník, kajeput, citrón, cyprus, klinček, cyprus, eukalyptus (eucalyptus globulus a radiata), levanduľa, mäta prieporná, niaouli, oregano, borovica (pinus silvestris), ravensara, rozmarín s cineolom, šalvia, tea tree, tymian s thymolom + prírodný mentol a gáfor. Obsahuje: D-limonén, pinény (alfa alebo beta), g-terpinén, delta-3-karén, eucalyptol, longifolén. Prirodzene sa vyskytujú v esenciálnych olejoch.

Informácia od dodávateľa

Puressentiel RESPIRATOIRE RESPISTICK
Inhalátor na uvoľnenie dýchacích ciest.

Dýchanie.
19 esenciálnych olejov
Pomáha: Uvoľňovať dýchacie cesty. 

Aníz, pimentovník, kajeput, citrón, cyprus, klinček, cyprus, eukalyptus (eucalyptus globulus a radiata), levanduľa, mäta prieporná, niaouli, oregano, borovica (pinus silvestris), ravensara, rozmarín s cineolom, šalvia, tea tree, tymian s thymolom + prírodný mentol a gáfor. Obsahuje: D-limonén, pinény (alfa alebo beta), g-terpinén, delta-3-karén, eucalyptol, longifolén. Prirodzene sa vyskytujú v esenciálnych olejoch.

Výrobca