PROCTEN krém na hemoroidy, OzoilE 1x40 ml | Vitalmix.sk

Kód produktu : 221505

PROCTEN krém na hemoroidy, OzoilE 1x40 ml

Zdravotnícka pomôcka, kréms aktívnymi "ozonidmi"

Skladom - dodávame do 48 hodín

16,71 €
Odporúčaná cena: 18,38 €

Popis

Zdravotnícka pomôcka, krém s aktívnymi "ozonidmi". 100% prírodné zloženie, obsahuje patentovanou zložku OzoilE, olej z listov čajovníkového stromu, extrakt z listov čiernych ríbezlí, včelí vosk a ďalšie zložky.  

  • Veľmi rýchle hojí hemoroidy, zápaly sliznice konečníka, análne fisúry a proktokolitídy.
  • Účinne znižuje zápal, svrbenie, pálenie, začervenanie a opuch.
  • Uľavuje od bolesti.
  • Soľ kyseliny hyalurónovej prispieva k ochrane sliznice konečníka. Je veľmi účinná pri obnove tkaniva a jej regenerácii.

Informácia od dodávateľa

Inovatívny prípravok s aktívnymi "ozonidmi". Veľmi rýchle hojí hemoroidy, zápaly sliznice konečníka, análne fisúry a proktokolitídy. Účinne znižuje zápal, svrbenie, pálenie, začervenanie a opuch. Uľavuje od bolesti. 100% prírodný s patentovanou zložkou OzoilE.

100% prírodné zloženie:
OzoilE® (stabilné Ozonidy s vitamín E acetátom)
Melaleuca Alternifolia Leaf Oil (Olej z listov čajovníkového stromu) - pôsobí proti plesniam. Zvyšuje protizápalový efekt bio-peroxidov.
Soľ kyseliny hyalurónovej - vysoká viskoelasticita kyseliny hyalurónovej prispieva k ochrane sliznice konečníka. Je veľmi účinná pri obnove tkaniva a jej regenerácii.
Arginín - znižuje kľudový análny tlak a stimuluje regeneráciu tkanív.
Extrakt z listov čiernych ríbezlí - posilňuje žily - má flebotonický a vazoprotektivní účinok. Je definovaný ako "prirodzený kortizón" a má protizápalový účinok.
Včelí vosk- má regeneračné a protizápalové vlastnosti. Vytvára na sliznici film, ktorý udržuje vlhkosť. Vytvára ochrannú bariéru a urýchľuje obnovu tkaniva