Kód produktu : 238614

CannamediQ CHOLESTMIZIN Forte cps 1x30 ks

Výživový doplnok obsahuje rastlinné extrakty z konopných semien, z červenej fermentovanej ryže - monakolín*, rastlinné steroly, extrakt pestreca mariánskeho a zeleného čaju

Skladom - dodávame do 48 hodín

15.24 €
Odporúčaná cena: 16.76 €
Strážny pes

Popis

Výživový doplnok obsahuje rastlinné extrakty z konopných semien, z červenej fermentovanej ryže - monakolín*, rastlinné steroly, extrakt pestreca mariánskeho a zeleného čaju.

* Po zmene a doplnení prílohy III k nariadeniu (ES) 1925/2006 je zakázané používanie monakolínov z červenej fermentovanej ryže na úrovni 3 mg a viac na porciu produktu odporúčanú na dennú spotrebu. Denná dávka výrobku preto musí obsahovať menej ako 3 mg monakolínov z červenej fermentovanej ryže. Tvrdenie, že Monakolín K z červenej fermentovanej ryže prispieva k udržaniu normálnej hladiny cholesterolu v krvi, ktoré bolo schválené pre dennú dávku 10 mg monakolínu K, sa od 1.6.2022 nesmie používať. Toto tvrdenie bude odstránené zo zoznamu schválených zdravotných tvrdení v EÚ registri.

Informácia od dodávateľa

CannamediQ CHOLESTMIZIN Forte - komplexný výživový doplnok pre optimalizáciu hladiny cholesterolu v krvi a ochranu kardiovaskulárneho systému. Inovatívne zloženie na báze konope, monakolínu, rastlinných sterolov a extraktov zaisťuje maximálnu účinnosť a bezpečnosť užívanie bez vedľajších účinkov.
CHOLESTMIZIN Forte obsahuje maximálne množstvo monakolínu, extrakt z červenej fermentovanej ryže, rastlinné steroly a extrakty z pomarančovníka, zeleného čaju, pestreca mariánskeho a zložku v podobe extraktu konopných semien, ktoré podporujú zachovávanie správnej funkcie srdca.

CannamediQ CHOLESTMIZIN Forte:
- obmedzuje absorpciu cholesterolu,
- upravuje pomer HDL (tzv. dobrého cholesterolu) a LDL (tzv. zlého cholesterolu),1
- optimalizuje hladinu krvných triglyceridov,1
- pozitívne pôsobí na srdce1,3 cievy, 1 krvný tlak,1 a pečeň, 
- bráni predčasnému starnutiu buniek vďaka antioxidačnej aktivite.1

Vysvetlenie:
 1 - Extrakt zeleného čaju
 2 - Extrakt pestreca mariánskeho
 3 - Extrakt konopných semien

Výrobca