Kód produktu : 237884

3M FUTURO 4036 COMFORT FIT Bandáž univerzálna, na zápästie, 1x1 ks

Univerzálna bandáž na zápästie

Skladom - dodávame do 48 hodín

22.10 €
Odporúčaná cena: 24.31 €
Strážny pes

Popis

Univerzálna bandáž na zápästie.
Stredná podpora a nastaviteľná kompresia pre slabé, boľavé alebo zranené zápästia. Navrhnuté pre celodenné a každodenné pohodlie a podporu. Ľahko aplikovateľný obaľujúci dizajn.

  • Poskytuje pohodlie a podporu na zápästie.
  • Skvelé pre každodenné aktivity.
  • Bandáž poskytuje miernu podporu a prispôsobiteľnú kompresiu pre stuhnuté, slabé alebo zranené zápästia.
  • Navrhnuté na každodenné nosenie, ktoré bude pohodlné vďaka najpriedušnejšiemu materiálu, mäkkej vnútornej podšívke a štvorsmernej strečovej vrstve, ktorá zaisťuje hladké a tvarované prispôsobenie.
  • Jednoduchý obaľujúci dizajn obsahuje nastaviteľný popruh. 
  • Spoľahlivá pri práci, písaní, cvičení jogy alebo pre spevnnenie zápästia po zranení pri tenise alebo športe.
  • Pre pohodlie po celý deň, každý deň.

Informácia od dodávateľa

Pohodlie a podpora idú ruka v ruke s bandážou na zápästie FUTURO™ Comfort Fit. Skvelé pre každodenné aktivity, naša bandáž poskytuje miernu podporu a prispôsobiteľnú kompresiu pre stuhnuté, slabé alebo zranené zápästia. Navrhnuté na každodenné nosenie, ktoré bude pre vás pohodlné vďaka nášmu najpriedušnejšiemu materiálu, mäkkej vnútornej podšívke a štvorsmernej strečovej vrstve, ktorá zaisťuje hladké a tvarované prispôsobenie. Jednoduchý obaľujúci dizajn obsahuje nastaviteľný popruh. Či už pracujete, píšete, cvičíte jogu alebo chcete spevniť zápästie po zranení pri tenise alebo športe, spoľahnite sa na túto bandáž na zápästie FUTURO™ Comfort Fit pre pohodlie po celý deň, každý deň.
 

Výrobca