Kód produktu : 235357

AVITA PEČEŇOVÝ BOOSTER fosfolipidový komplex 1x200 ml

Výživový doplnok predstavujekombináciu látok a bylín napr

Skladom - dodávame do 48 hodín

31,94 €
Odporúčaná cena: 35,13 €

Popis

Výživový doplnok predstavuje kombináciu látok a bylín napr.z extraktu listov artičoky, pestrec mariánsky, glutatión, kurkumovník a selén posilňujúci imunitu..

Zloženie: demineralizovaná voda, lecitín slnečnicový (geneticky nemodifikovaný), List artičoky (Cynara scolymus, L.), Pestrec mariánsky semeno (Silybum marianum L.), 3 peptid Glutation (L-cysteín, glycín, kyselina L-glutamínová), Kurkumovník dlhý koreň (Curcuma longa L.), Selén (kvasnice obohatené selénom - selénometionín); konzervačná látka sorban draselný, antioxidant L-askorbát sódny, prírodná aróma cherry. 

Informácia od dodávateľa

Lipozomálny pečeňový booster predstavuje unikátnu kombináciu látok a bylín, ktoré majú blahodárne účinky na funkciu pečene. Základom boosteru je ALTILIX™ vyrábaný z extraktu listov artičoky, ktoré sa už od nepamäti používajú v bylinkárstve pri problémoch s pečeňou, vysokým cholesterolom, ako aj na celkovú detoxikáciu tela. Okrem toho podporujú tiež vylučovanie žlče a majú i silnú hepatoprotektívnu a cholereticko-cholagogovú aktivitu. Ďalšími zložkami boosteru sú pestrec mariánsky a glutatión. Pestrec má priaznivý vplyv na regeneráciu pečeňového parenchýmu, zatiaľ čo glutatión svojími antioxidačnými účinkami chráni telo pred poškodením pečene, poruchami imunity, nervového systému a znižuje tiež riziko vzniku rakoviny. Túto silnú trojicu sme v boostri doplnili o kurkumovník starajúci sa o správne fungovanie tráviaceho systému a selén posilňujúci imunitu.

POČET DÁVOK V BALENÍ: 20

Obsah v 10 ml
(t.j. v dennej dávke) RVH%
Lecitín slnečnicový 400 mg *
Artičoka (Cynara scolymus, L.), list 150 mg *
Sylimarín (Silybum marianum L.) 57,9 mg *
3 peptid Glutation 50 mg *
Kurkumovník dlhý (Curcuma longa L.), koreň 50 mg *
Selén (kvasnice obohatené selénom) 0,11mg 200%
RVH% - referenčná výživová hodnota
* RVH nebola stanovená

VÝŽIVOVÉ HODNOTY v 100ml:
Energetická hodnota 147,7kJ/ 35,3kcal
Tuky (g) 3,77
- z toho nasýtené (g) 0,44
Sacharidy (g) 0,53
- z toho cukry (g) 0,08
Bielkoviny (g) 0,16