Kód produktu : 235616

NEW NORDIC Cran Berry tbl 1x30 ks

Výživový doplnokobsahujúci extraktz 2 druhov brusníc – brusnice veľkoplodej s koncentrovaným a štandardizovaným obsahom proantokyanidínov (PAC) a brusnice obyčajnej – v kombinácii s výťažkom z višní a čierneho korenia a vitamínmi B6, C a niacínom

Skladom - dodávame do 48 hodín

19.68 €
Odporúčaná cena: 21.65 €
Strážny pes

Popis

Výživový doplnok obsahujúci extrakt z 2 druhov brusníc – brusnice veľkoplodej s koncentrovaným a štandardizovaným obsahom proantokyanidínov (PAC) a brusnice obyčajnej – v kombinácii s výťažkom z višní a čierneho korenia a vitamínmi B6, C a niacínom.

  • Vitamín C prispieva k správnemu fungovaniu imunitného systému.
  • Niacín pomáha udržiavať normálny stav slizníc.

Aktívne látky v 1 tablete:
Výťažok z višne obyčajnej (Prunus cerasus L.) 5:1 500 mg, extrakt z brusnice veľkoplodej (Vaccinium macrocarpon L.) 120 mg, výťažok z brusnice obyčajnej (Vaccinium vitis-idaea L.) 5:1 40 mg, extrakt z čierneho korenia (Piper nigrum L.) 2 mg, niacín (nikotínamid) 16 mg, vitamín B6 (pyridoxín hydrochlorid) 1,4 mg, vitamín C (kyselina askorbová) 80 mg.

Informácia od dodávateľa

Cran Berry™
Močové cesty
Vysoko koncentrované výťažky z brusníc a višní.
Vitamín C a niacín podporujú správnu funkciu imunitného systému.
Višne, brusnice a vitamíny

MOČOVÉ CESTY A IMUNITNÝ SYSTÉM
Cran Berry™ sú tablety na báze jedinečných výťažkov z dvoch druhov brusníc – brusnice veľkoplodej a brusnice obyčajnej s koncentrovaným a štandardizovaným obsahom proantokyanidínov (PAC) v kombinácii s výťažkom z višní a vitamínmi. Jedna tableta Cran Berry™ obsahuje až 36 mg proantokyanidínov, čo zodpovedá štvrť až pol litru brusnicovej šťavy. Vitamín C prispieva k správnemu fungovaniu imunitného systému a niacín pomáha udržiavať normálny stav slizníc.