RECYFLOR fľaštičky 1x7 ks | Vitalmix.sk

Kód produktu : 221326

RECYFLOR fľaštičky 1x7 ks

Intenzívna týždenná kúra na močové cesty vo forme drinku s obsahom živých bakteriálnych kultúr (Lactobacillus crispatus a rhamnosus), šťavy z kanadských brusníc (Vaccinium macrocarpon Aiton), extraktu z echinacey (Echinacea purpurea), vitamínu C a fruktooligoacharidov (FOS)

Skladom - dodávame do 48 hodín

15,99 €
Odporúčaná cena: 17,59 €

Popis

Intenzívna týždenná kúra na močové cesty vo forme drinku s obsahom živých bakteriálnych kultúr (Lactobacillus crispatus a rhamnosus), šťavy z kanadských brusníc (Vaccinium macrocarpon Aiton), extraktu z echinacey (Echinacea purpurea), vitamínu C a fruktooligoacharidov (FOS).  Prípravok je vhodný pre ženy, mužov i deti od 3 rokov.

  • Vitamín C prispieva k správ­nemu fungovaniu imunitného systému.

Výrobok je bez lepku a bez laktózy. Obsahuje sladidlo maltitol a cukor fruktózu.

Informácia od dodávateľa

Intenzívna týždenná kúra na močové cesty v atraktívnej forme drinku s obsahom živých bakteriálnych kultúr, šťavy z kanadských brusníc, extraktu z echinacey, vitamínu C a fruktooligoacharidov. To je inovatívny výživový doplnok RECYFLOR. Starostlivosť o močové cesty nebola nikdy jednoduchšia.
 

RECYFLOR je Váš sprievodca v starostlivosti o zdravie močových ciest.
Myslite na dôležitosť správneho zloženia mikroflóry od prvých nepríjemných pocitov pri močení až po dlhodobé formovanie stabilnej mikroflóry pre zamedzenie výskytu opakovaných ťažkostí.

RECYFLOR obsahuje živé bakteriálne kultúry 2 vybraných kmeňov laktobacilov: Lactobacillus crispatus a rhamnosus. Kombinácia týchto kmeňov napomáha k harmonizácii ako črevnej mikroflóry, tak aj mikroflóry v pošve a močových cestách.

Produkt obsahuje okrem laktobacilov aj prebiotickú zložku FOS - fruktooligosacharidy. Prebiotiká zvyšujú mieru prežitia laktobacilov.

Obsahuje tiež koncentrovanú šťavu z kanadských brusníc Vaccinium macrocarpon Aiton a extrakt z byliny Echinacea purpurea, ktorý prispieva k zdraviu dolných močových ciest a spolu s vitamínom C podporuje imunitný systém.