Kód produktu : 237951

MACA PRE NEHO - Boos Labs cps (inov.2023) 1x90 ks

Výživový doplnok určený pre mužov s obsahom extraktov z rastlín (Kotvičník zemný, 200 mg;Muira puama, 100mg;Dioskórea huňatá, 50mg;Maca, 50mg) a GABA - kyseliny gama-aminomaslovej, 150mg

Skladom - dodávame do 48 hodín

28,38 €
Odporúčaná cena: 31,22 €

Popis

Výživový doplnok určený pre mužov s obsahom extraktov z rastlín (Kotvičník zemný, 200 mg; Muira puama, 100mg; Dioskórea huňatá, 50mg; Maca, 50mg) a GABA - kyseliny gama-aminomaslovej, 150mg. Vegánske kapsuly.

Informácia od dodávateľa

Maca je peruánska rastlina pestovaná v horách Ánd, bohatá na vitamíny B, C, E, vápnik, zinok, železo, horčík, fosfor a aminokyseliny. Obsahuje 10-13% bielkovín, 25-78% sacharidov, 8,5% vlákniny a viac ako 2% tuku.

Okrem toho Maca obsahuje veľké množstvo aminokyselín, mastných kyselín (kyselina linolénová, kyselina palmitová, kyselina olejová, kyselina laurová, kyselina stearová), sú zastúpené steroly (kampesterol, stigmasterol, beta-sitosterol), triesloviny, saponíny, terpenoidy, biologicky aktívny aromatický izotiokyanát (benzylizotiokyanát, p-metoxybenzylizotiokyanát). 

Maca je peruánska rastlina pestovaná v horách Ánd, bohatá na vitamíny B, C, E, vápnik, zinok, železo, horčík, fosfor a aminokyseliny. Obsahuje 10-13% bielkovín, 25-78% sacharidov, 8,5% vlákniny a viac ako 2% tuku.

Okrem toho Maca obsahuje veľké množstvo aminokyselín, mastných kyselín (kyselina linolénová, kyselina palmitová, kyselina olejová, kyselina laurová, kyselina stearová), sú zastúpené steroly (kampesterol, stigmasterol, beta-sitosterol), triesloviny, saponíny, terpenoidy, biologicky aktívny aromatický izotiokyanát (benzylizotiokyanát, p-metoxybenzylizotiokyanákovanie

Podporuje vylučovanie moču. Podporuje zdravie a komfort močového systému.
Podporuje zdravie reprodukčných orgánov.
Pomáha udržiavať odolnosť voči infekciám v genitourinárnom systéme
Pomáha udržiavať obličkové kanály bez kameňov.
Kotvičník zemný – Obsahuje vysoké hladiny fytosterolov, ktoré majú pozitívny vplyv na libido a funkciu prostaty. Pomáha udržať telo a svaly na energetickej úrovni.

Muira puama – je považovaná za silné afrodiziakum. Zvyšuje libido, zlepšuje krvný obeh, posilňuje psychickú aj fyzickú odolnosť a je skvelým zdrojom energie.

Dioscorea huňatá – táto rastlina pôvodom zo Strednej a Južnej Ameriky je stále častejšou súčasťou rôznych prírodných prostriedkov určených na riešenie mužských i ženských problémov. Je všeobecne známy ako stimulant a na zlepšenie pocitu vitality a energie v tele. Preto sa tiež používa v prípravkoch pre mužov určených na zlepšenie potencie a libida.

GABA (kyselina gama-aminomaslová) – je hlavným inhibičným neurotransmiterom v centrálnom nervovom systéme cicavcov. Je priamo zodpovedný za reguláciu svalového tonusu. Pomáha udržiavať pamäť a vnímanie prostredia, najmä u starších osôb. Podporuje duševnú koncentráciu. Stimuluje fyzické a duševné schopnosti.

Hovorí sa, že Maca má schopnosť dodávať energiu, zvyšovať výkon mozgu, vytrvalosť (pri športe a sexe), zvyšovať výdrž, zvyšovať sexuálnu túžbu u zdravých ľudí. Vyrovnáva hladinu hormónov (u mužov aj žien), znižuje stres a úzkosť. Maca tiež posilňuje vlasy a znižuje ich vypadávanie.