Kód produktu : 237956

Yacca organic SOVA imunity cps 1x90 ks

Výživový doplnok

Doprava zdarma

Skladom - dodávame do 48 hodín

57,24 €
Odporúčaná cena: 62,96 €

Popis

Výživový doplnok. Obsahuje 80% saponínov získaných z extraktu rastliny Yucca Schidigera a hubu Hlivu ustricovú. Hliva obsahuje betaglukány, vitamíny B, D, C, K, proteíny, steroly, niektoré mastné kyseliny a stopové prvky (chróm, meď, železo, jód, sodík, selén a zinok).

Informácia od dodávateľa

Predstavujeme vám nový výživový doplnok s vylepšeným bezkonkurenčným zložením v novom recyklovateľnom obale. Yacca Organic IMUNITY by Sova obsahuje až 80% saponínov získaných z extraktu rastliny Yucca Schidigera vypestovanej v špeciálnych podmienkach, vyrobené na Slovensku, v laboratóriách v Košiciach v nadväznosti na rodinnú tradíciu doktora Sova. Prípravok je navyše obohatený o Hlivu ústricovú, ktorá obsahuje širokú škálu vitamínov, minerálov a antioxidanty.
Hliva ustricová (Pleurotus ostreatus) je drevokazná huba. Ako nezelený organizmus prijíma zo zelených organizmov, teda stromov, mnoho látok, ktoré sú pre jej život dôležité a ktorými nepohrdneme ani my, ľudia. Navyše hliva obsahuje látky v takom množstve a pomere, ktorý ľudskému organizmu maximálne vyhovuje. Hliva obsahuje betaglukány, celý rad vitamínov B, D, C, K, proteínov, sterolov, niektoré mastné kyseliny a stopové prvky (chróm, meď, železo, jód, sodík, selén a zinok).

Hliva obsahuje aj hubovú vlákninu, ktorá má vplyv na peristaltiku čriev.