Kód produktu : 237946

Yacca organic SOVA mobility cps 1x90 ks

Výživový doplnok

Momentálne nedostupné

Strážny pes

Popis

Výživový doplnok. Obsahuje extrakt z rastliny Yucca Schidigera, MSM, hyaluronát sodný a vitamín C.

Obsah 1 kapsuly (700 mg): Yucca Shidigera 80 % extrakt 500 mg, metylsulfonylmetán (MSM) 100 mg, hyaluronát sodný 50 mg, vitamín C (kyselina L-askorbová) 50 mg (50 % RVH*)
*RVH - referenčná výživová hodnota denného príjmu u dospelých.

Informácia od dodávateľa

Predstavujeme vám nový výživový doplnok s vylepšeným bezkonkurenčným zložením v novom recyklovateľnom obale. Yacca Organic MOBILITY by Sova obsahuje až 80% saponínov získaných z extraktu rastliny Yucca Schidigera vypestovanej v špeciálnych podmienkach, vyrobené na Slovensku v laboratóriách v Košiciach v nadväznosti na rodinnú tradíciu doktora Sova.

Yacca Organic Mobility by Sova ponúka dennú dávku kyseliny hyalurónovej s MSM na porciu v jednej vegánskej kapsulke, navyše s obsahom saponínov! Vegánske kapsuly s rýchlym uvoľňovaním sa teraz ľahšie pridávajú do vašej rutiny pre optimálnu dennú podporu pohybového ústrojenstva.
Výrobok je určený pre osoby s namáhanými kĺbmi (športovcami) a osoby so zníženou pohyblivosťou kĺbov (staršie osoby a po operáciách kĺbov). Produkt je tiež skvelým doplnkom pre ženy, ktoré chcú mať krajšiu pleť.