YARILO progametiq prášok vo vreckách 1x30 ks | Vitalmix.sk

Kód produktu : 221340

YARILO progametiq prášok vo vreckách 1x30 ks

Výživový doplnok

Doprava zdarma

Skladom - dodávame do 48 hodín

50,40 €
Odporúčaná cena: 55,44 €

Popis

Výživový doplnok. Vhodný pre obdobie prípravy na otehotnenie.
So sladidlom.

Obsahuje:

  • Inozitol v oboch jeho formách (myo-inozitol a d-chiro-inozitol).
  • Folát v Yarilo® Progametiq® v biologicky aktívnej forme. Doplnkové užívanie folátu zvyšuje úroveň folátu u matiek. Folát zohráva úlohu v procese delenia buniek, vrátane buniek pohlavných, a prispieva k normálnej látkovej premene homocysteínu.
  • Zinok prispieva k normálnej plodnosti a reprodukcii a podporuje udržanie normálnej hladiny testosterónu v krvi žien i mužov.
  • Selén podporuje normálnu činnosť štítnej žľazy a spolu s vitamínmi C a E prispievajú k ochrane buniek pred oxidačným stresom. Vitamín D3 a horčík sa podieľajú na procese delenia buniek.
  • Folát, vitamín B6 a vitamín B12 prispievajú k normálnemu metabolizmu homocysteínu.
  • Chróm prispieva k udržaniu normálnej hladiny glukózy v krvi.
  • Škoricu, jód, cholín.

Informácia od dodávateľa

Yarilo® Progametiq® je vhodný pre obdobie, kedy sa snažíte počať potomka. Obsahuje inozitol v oboch jeho formách (myo-inozitol a d-chiro-inozitol), ktoré sa prirodzene nachádzajú vo folikulárnej tekutine okolo dozrievajúcich vajíčok.

Folát v Yarilo® Progametiq®  je zo 100% už v biologicky aktívnej forme. Na rozdiel od obyčajnej kyseliny listovej je preto v organizme okamžite účinný a nemusí sa na aktívnu formu metabolizovať pomocou enzýmu MTHFR. Doplnkové užívanie folátu zvyšuje úroveň folátu u matiek. Nízka úroveň folátu je rizikovým faktorom pre poruchy neurálnej trubice u vyvíjajúceho sa plodu. Priaznivý účinok sa dosiahne pri doplnkovom dennom užívaní kyseliny listovej v množstve 400 μg aspoň jeden mesiac pred počatím a do 3 mesiacov po ňom. Folát zohráva úlohu v procese delenia buniek, vrátane buniek pohlavných, a prispieva k normálnej látkovej premene homocysteínu.

Zinok prispieva k normálnej plodnosti a reprodukcii a podporuje udržanie normálnej hladiny testosterónu v krvi žien i mužov.

Selén podporuje normálnu činnosť štítnej žľazy a spolu s vitamínmi C a E prispievajú k ochrane buniek pred oxidačným stresom. Vitamín D3 a horčík sa podieľajú na procese delenia buniek. Folát, vitamín B6 a vitamín B12 prispievajú k normálnemu metabolizmu homocysteínu.
Chróm prispieva k udržaniu normálnej hladiny glukózy v krvi. Škorica má úlohu pri udržaní normálnej hladiny glykémie (hladiny glukózy v krvi).

Vášmu partnerovi odporúčame užívať Yarilo® Man ideálne aspoň 3 mesiace pred plánovaným pohlavným stykom za účelom oplodnenia nebo odberom spermií za účelom oplodnenia.

Pri pohlavnom styku je vhodné používať Yarilo® motility NR gél špeciálne vyvinutý pre páry snažiace sa počať potomka. Yarilo® motility NR gél okrem lubrikačného účinku svojím zložením a hodnotou pH pripomína semennú tekutinu, a tak uľahčuje prežitie a pohyb spermií k vajíčku.