Kód produktu : 235774

YARILO progametiq PLATINUM prášok vo vreckách 1x30 ks

Výživový doplnok

Momentálne nedostupné

Strážny pes

Popis

Výživový doplnok. Vhodný pre obdobie prípravy na otehotnenie.

Obsahuje:

  • Inozitol v oboch jeho formách (myo-inozitol a d-chiro-inozitol).
  • Folát v biologicky aktívnej forme. Doplnkové užívanie folátu zvyšuje úroveň folátu u matiek. Nízka úroveň folátu je rizikovým faktorom pre poruchy neurálnej trubice u vyvíjajúceho sa plodu. Priaznivý účinok sa dosiahne pri doplnkovom dennom užívaní folátu v množstve 400 μg aspoň jeden mesiac pred počatím a do 3 mesiacov po ňom. Folát zohráva úlohu v procese delenia buniek, vrátane buniek pohlavných, a prispieva k normálnej látkovej premene homocysteínu.
  • Zinok prispieva k normálnej plodnosti a reprodukcii a podporuje udržanie normálnej hladiny testosterónu v krvi žien i mužov.
  • Selén podporuje normálnu činnosť štítnej žľazy a spolu s vitamínmi C a E prispievajú k ochrane buniek pred oxidačným stresom.
  • Vitamín D3 a horčík sa podieľajú na procese delenia buniek.
  • Folát, vitamín B6 a vitamín B12 prispievajú k normálnemu metabolizmu homocysteínu.
  • Chróm prispieva k udržaniu normálnej hladiny glukózy v krvi.
  • Škoricu, jód, cholín.

Zloženie: Myo-inozitol; inulín; citran horečnatý; škoricovník cejlónsky (Cinnamomum zeylanicum Blume, kôra) - suchý extrakt; prírodná limetková aróma; sladidlo: izomalt; protihrudkujúca látka: oxid kremičitý; cholín bitartrát; kyselina alfa-lipoová; vitamín C (kyselina L-askorbová); citran zinočnatý; vitamín E (DL-α-tokoferylacetát); d-chiro-inozitol; selén (L-selenometionín); vitamín D3 (cholekalciferol); vitamín B12  (kyanokobalamín); vitamín B6 (pyridoxínhydrochlorid); aktívny folát – Quatrefolic® (glukozamínová soľ kyseliny (6S) -5-metyltetrahydrolistovej); pikolinát chromitý; jodid draselný.

Informácia od dodávateľa

Yarilo® Progametiq® PLATINUM je vhodný pre obdobie, kedy sa snažíte počať potomka.

Obsahuje inozitol v oboch jeho formách (myo-inozitol a d-chiro-inozitol), ktoré sa prirodzene nachádzajú vo folikulárnej tekutine okolo dozrievajúcich vajíčok. Folát v Yarilo® Progametiq® PLATINUM je zo 100 % už v biologicky aktívnej forme. Na rozdiel od obyčajnej kyseliny listovej je preto v organizme okamžite účinný a nemusí sa na aktívnu formu metabolizovať pomocou enzýmu MTHFR. Doplnkové užívanie folátu zvyšuje úroveň folátu u matiek. Nízka úroveň folátu je rizikovým faktorom pre poruchy neurálnej trubice u vyvíjajúceho sa plodu. Priaznivý účinok sa dosiahne pri doplnkovom dennom užívaní folátu v množstve 400 μg aspoň jeden mesiac pred počatím a do 3 mesiacov po ňom. Folát zohráva úlohu v procese delenia buniek, vrátane buniek pohlavných, a prispieva k normálnej látkovej premene homocysteínu. Zinok prispieva k normálnej plodnosti a reprodukcii a podporuje udržanie normálnej hladiny testosterónu v krvi. Selén podporuje normálnu činnosť štítnej žľazy a spolu s vitamínmi C a E prispievajú k ochrane buniek pred oxidačným stresom. Vitamín D3 a horčík sa podieľajú na procese delenia buniek. Folát, vitamín B6 a vitamín B12 prispievajú k normálnemu metabolizmu homocysteínu. Chróm prispieva k udržaniu normálnej hladiny glukózy v krvi. Škorica má úlohu pri udržaní normálnej hladiny glykémie (hladiny glukózy v krvi). 

Vášmu partnerovi odporúčame užívať Yarilo® Man ideálne aspoň 3 mesiace pred plánovaným pohlavným stykom za účelom oplodnenia nebo odberom spermií za účelom oplodnenia. 

Pri pohlavnom styku je vhodné používať Yarilo® motility NR gél špeciálne vyvinutý pre páry snažiace sa počať potomka. Yarilo® motility NR gél okrem lubrikačného účinku svojím zložením a hodnotou pH pripomína semennú tekutinu, a tak uľahčuje prežitie a pohyb spermií k vajíčku.

Ako doplnok môžte zároveň užívať Yarilo® PRL s obsahem vysoko koncentrovaného extraktu z Vitexu jahňacieho (Vitex agnus-castus).

Výrobok je určený pre ženy v reprodukčnom veku.