X

Kód produktu : 233728

BABYSMILK AR potravina na osobitné lekárske účely pre dojčatá v prášku, s Colostrom (od narodenia) 1x900 g

Potravina na osobitné lekárske účely s obsahom mliečnych zložiek – odtučnené mlieko, mliečny tuk, Colostrum a kokosového tuku

Momentálne nedostupné

Popis

Potravina na osobitné lekárske účely s obsahom mliečnych zložiek – odtučnené mlieko, mliečny tuk, Colostrum a kokosového tuku. Bez palmového oleja a emulgátorov.

Určená na diétny režim pri výžive dojčiat s častým grckaním. BABY SMILK® Antirefluks obsahuje špeciálnu látku – karubín (prírodná vláknina) , získanú zo semien svätojánskeho chleba, ktorá prispieva k zahusteniu obsahu žalúdka a tým aj k zníženiu výskytu grckania.

Informácia od dodávateľa

BABYSMILK ® ANTIREFLUKS je unikátna potravina na osobitné lekárske účely s obsahom  mliečnych zložiek – odtučnené mlieko, mliečny tuk, Colostrum a kokosového tuku. Dlhoročné výskumy a patentovaná receptúra nám umožnila vytvoriť potravinu  bez  palmového oleja a emulgátorov.
Vďaka výskumu sme vyvinuli unikátne dojčenské mlieko BABYSMILK ® AR, kompletnú výživu na diétny režim pri výžive dojčiat s častým grckaním. BABY SMILK® Antirefluks obsahuje špeciálnu látku – karubín (prírodná vláknina) , získanú zo semien svätojánskeho chleba, ktorá prispieva k zahusteniu obsahu žalúdka a tým aj k zníženiu výskytu grckania.

BABYSMILK ® ANTIREFLUKS  ako jediná potravina na osobitné lekárske účely obsahuje Colostrum („prvé mlieko“) ,ktorého súčasťou je celý rad prvkov dôležitých pri vývoji dojčaťa.

OBSAHUJE:
-DHA/IBA LAKTÓZA
-ODTUČNENÉ MLIEKO
-MLIEČNY TUK
-COLOSTRUM(PRVÉ MLIEKO)
-IMUNOGLOBULÍNY
-BEZ PALMOVÉHO OLEJA
-BEZ RYBIEHO OLEJA
-BEZ SÓJE
-BEZ GMO*

* Certifikované. Geneticky modifikované zložky / suroviny (podľa legislatívy) neboli použité v akejkoľvek fáze výroby potraviny vrátane krmiva pre hospodárske zvieratá, z ktorých je mlieko získavané.

ZLOŽENIE:
Sušené odtučnené mlieko (z mlieka), demineralizovaný srvátkový prášok (z mlieka), mliečny tuk (z mlieka), kokosový tuk, prvé mlieko (colostrum, z mlieka), múka zo svätojánskeho chleba, chlorid draselný, fosforečnan vápenatý, oxid horečnatý, chlorid sodný, glukonát železa, jodid draselný, selenan sodný, síran mangánatý, glukonát zinočnatý, síran meďnatý, kyselina L-askorbová, retynil acetát, DL-α-tokoferyl acetát, tiamín mononitrát, riboflavín, nikotínamid, D-pantotenát vápenatý, pyridoxín hydrochlorid, D-biotín, kyanokobalamín, cholekalciferol, filochinón, kyselina pteroylmonoglutámová (kyselina listová).

Ostatné dôležité látky: cholín bitartrát (vitamín B8), inozitol, L-karnitín

Výrobca