Kód produktu : 235406

BIODERMA Cicabio Lotion sprej upokojujúce, reparačné 1x40 ml

Reparačné a upokojujúce lotion v spreji

Skladom - dodávame do 48 hodín

14.24 €
Odporúčaná cena: 15.66 €
Strážny pes

Popis

Reparačné a upokojujúce lotion v spreji.

    • Obsahuje antibakteriálny komplex (meď - zinok).
  • Dlhotrvajúci vysušujúci účinok
  • Ukľudňuje a redukuje potrebu škriabať sa.
  • Podporuje obnovu kože. Chráni epidermis.
  • Bezkontaktná aplikácia bez zanesenia infekcie.
  • Veľmi dobrá tolerancia.
  • Neparfumovaný.
  • Produkt je vhodný pre celú rodinu s výnimkou predčasne narodených detí, na tvár aj telo.

Informácia od dodávateľa

Cicabio Lotion sprej je vyrobený z regeneračných, antibakteriálnych a sušiacich zložiek. Stimuluje regeneráciu pokožky, zabraňuje množeniu baktérií a vysušuje ranus účinnosťou až na 8 hodín. Posilňuje bariéru pokožky a zvyšuje jej odolnosť voči agresívnym vonkajším vplyvom. Vďaka vysušujúcej schopnosti upokojuje pocit nepohodlia a svrbenia. Stimuluje hojenie. Produkt je vhodný pre celú rodinu s výnimkou predčasne narodených detí, na tvár aj telo.

BENEFITY:
Dlhotrvajúci vysušujúci účinok. Ukľudňuje a redukuje potrebu škriabať sa. Podporuje obnovu kože. Chráni epidermis. Bezkontaktná aplikácia bez zanesenia infekcie. 95 % upokojenie pokožky. Vhodný aj pri mokvajúcich ranách spojených s chirurgickým a dermatologickým zákrokom. Veľmi dobrá tolerancia - Neparfumovaný - Pohodlný a jednoduchý použitie

*Hodnotenie schopnosti vysušovania rany na 10 dobrovoľníkoch vo veku od 37 do 68 rokov, s mokvajúcou pokožkou, 8 hodín.

DLHODOBÉ VÝSLEDKY:
Vysušuje. Po 4 hodinách: úroveň vysušenia 30 %(2). Po 8 hodinách: úroveň vysušenia 20 %(2). Podporuje obnovu pokožky. Pokožka je obnovená: 90% (1). Ukľudňuje. Pokožka je dlhodobo upokojená: 90% (1).

(1) Užívateľský test na 20 dobrovoľníkoch vo veku od 24 do 56 rokov, s citlivou až podráždenou pokožkou so svrbením alebo iným pocitom dyskomfortu, 7 dní. (2) Hodnotenie schopnosti vysušovania rany na 10 dobrovoľníkoch vo veku od 37 do 68 rokov, s mokvajúcou pokožkou, 8 hodín.

ČO SA DEJE VO VAŠEJ POKOŽKE?
Niektoré ranky či povrchové poškodenia pokožky môžu vytvárať vlhké či mokvajúce prostredie. Sušiace krémy či spreje pomáhajú absorbovať prebytočnú vlhkosť a vytvárať priaznivé prostredie pre obnovu pokožky. Na trhu nájdete rôzne formy balenia. Sprejové balenie má však niekoľko výhod: zaisťuje pohodlné, rýchle a hygienické nanášanie bez priameho kontaktu s oslabenou pokožkou.